گروه فنرسازی زر در نمایشگاه‌ بین‌المللی قطعات خودرو شیراز حضور یافت

گروه فنرسازی زر با هدف معرفی و ارائه دستاوردهای خود در حوزه قطعه سازی و انجام بازاریابی و توسعه بازارهای هدف، در بیست و یکمین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو شهر شیراز حاضر و توانمندی های خود را به معرض نمایش گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری سرعت پرس و به نقل از سایپانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت زر، معاون بازرگانی شرکت فنرسازی زر گفت: با توجه به هدف‌گذاری و برنامه ریزی‌های انجام شده جهت افزایش میزان سهم بازار در حوزه نمایندگی‌ها و بازار قطعات یدکی، حضور در نمایشگاه شیراز در دستور کار قرار گرفت.

سیده عطیه کاظمی‌میر با تأکید بر اینکه با مذاکرات انجام شده در طول نمایشگاه، توافقات اولیه جهت اعطاء نمایندگی انجام شد، افزود؛ پیش بینی می‌شود تا پایان سال جاری دو نماینده جدید به نمایندگان فروش و توزیع محصولات فنرسازی زر اضافه شوند که قطعاً با توجه به میزان مصرف فنر در این شهر، شاهد تأثیر آن در افزایش میزان فروش در استان فارس خواهیم بود.

این نمایشگاه از 4 تا 7 مرداد ماه در محل نمایشگاه بین المللی شیراز برگزار شد و گروه فنرسازی زر محصولات و دست آوردهای خود در حوزه قطعه سازی را در معرض دید علاقمندان قرار داد و پذیرای بازدید کنندگان بود.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=1812
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه