شرايط فروش لامارى در مهرماه:

فروش لامارى ايما از فردا بدون افزایش قیمت+ لينك اتصال به سايت فروش

شرکت آرین پارس موتور ﻓﺮﻭﺵ ﻓﻮﻕ ﺍﻟﻌﺎﺩﻩ ﺧﻮﺩﺭﻭﯼ ﻻﻣﺎﺭﯼ ﺍﻳﻤﺎ را با ﻗﻴﻤﺖ ﻗﻄﻌﯽ و بدون تغییر قیمت و با قیمت مصوب پیشین معادل با ١٠٬٩۴٠٬٠٠٠٬٠٠٠ ریال ﻭ ﺑﺎ ﻣﻮﻋﺪ ﺗﺤﻮیل ٩٠ ﺭﻭﺯ ﻛﺎﺭﯼ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻗﺮﻋﻪﻛﺸﯽ اعلام کرد.

سرعت پرس– مطابق با بخشنامه صادره از سوى شركت آرين پارس موتور، خودرو لامارى ايما با قیمت مصوب ۱میلیارد و ۹۴میلیون تومان عرضه مى شود و متقاضيان امکان ثبت نام آن در رنگ‌های سفید، مشکی، خاکستری و سبز را دارند. در این طرح، سود مشارکت و یا انصراف لحاظ نشده اما در صورت تاخیر در تحویل خودرو به مشتریان، آرین پارس موتور ملزم به پرداخت جریمه دیرکرد ۳۶درصد سالیانه خواهد بود.

لازم به ذکر است این مرحله از فروش فوق العاده خودرو لامارى ايما به روش قرعه کشی انجام می‌شود و از این رو، محدودیت‌هایی برای ثبت نام آن وجود دارد از جمله این که ثبت‌نام صرفا برای افراد بالای ۱۸ سال و دارای گواهینامه رانندگی (حداقل پایه ۳) امکان‌پذیر است و امکان ثبت‌نام برای افراد دارای پلاک انتظامی فعال وجود ندارد. در ضمن، حداقل باید ۴۸ماه از آخرین تاریخ خرید و یا تحویل خودرو متقاضی از دیگر خودروسازان، گذشته باشد.

در این مرحله ار فروش،  نیمی از ظرفیت خودروهای قابل عرضه، پیرو قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، به آن دسته از مادران دارای دو فرزند و یا بیشتر که فرزند دوم به بعد آنها، متولد ۱۹ آبان ۱۴۰۰ یا بعد از آن باشد، تعلق می‌گیرد.

همچنین ۱۰درصد از ظرفیت فروش نیز به متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده اختصاص دارد. این متقاضیان در صورت برنده شدن در قرعه کشی، مکلف هستند در اسرع وقت به یکی از مراکز اسقاط و بازیافت خودروهای فرسوده مندرج در سایت رسمی ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور مراجعه کرده، فرآیند اسقاط خودرو خود را حداکثر ظرف دو ماه به پایان رسانند.

گفتنى است كه گواهی اسقاط حاصل از این فرآیند، متعلق به عرضه کننده یعنی آرین پارس موتور بوده و عقد قرارداد با متقاضیان واجد شرایط که در قرعه کشی برنده شده باشند، منوط به ارائه رضایت‌نامه رسمی مبنی بر این امر خواهد بود که هیچ گونه ادعایی در خصوص صدور و نحوه استفاده از گواهی اسقاط صادره را ندارند. افزون بر این، رعایت کلیه شرایط مقرر در طرح فروش توسط این دسته از متقاضیان نیز الزامی است.

ثبت نام در قرعه کشی فروش فوق العاده خودرو لامارى ايما از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۱۸ مهرماه ۱۴۰۱ آغاز می‌شود و تا پایان روز پنجشنبه ۲۱مهر ادامه خواهد داشت. متقاضیان جهت ثبت نام می‌بایست به سایت فروش لاماری مراجعه کنند.

متقاضيان مى توانند از ساعت ١٠ صبح فردا دوشنبه ١٤٠١/٠٧/١٨ با مراجعه به سايت فروش شركت آرين پارس موتور به آدرس arian.iranecar.com نسبت به انجام مراحل پیش ثبت نام خودروی لاماری ایما اقدام كنند. گفتنى است كه اين قرعه كشى تا پايان روز ٥ شنبه ١٤٠١/٠٧/٢١ ادامه دارد.

 

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=4194
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

14 − سیزده =

0 دیدگاه