حضور گروه خودروسازی سایپا در نمایشگاه مشهد

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد با حضور شرکت های گروه خودروسازی سایپا از 9 شهریورماه شروع خواهد شد.

به گزارش سرعت پرس به نقل از سایپانیوز؛ گروه خودروسازی سایپا با هدف معرفی و ارائه دستاوردهای خود در حوزه محصول، قطعه سازی، بازاریابی و توسعه بازارهای هدف در مساحتی بالغ بر 4500 متر مربع در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد حاضر و آخرین توانمندی های خود را در معرض نمایش خواهد گذاشت.

در این نمایشگاه 17 محصول جدید و متنوع  از گروه خودروسازی سایپا  با نام شاهین CVT، آریا اسپرت، کوییک اسپرت، کوییک.آر اتوماتیک، سه دستگاه شاهین با رنگ های متنوع جدید، دو دستگاه ۱۵۱ کانوپی، وانت کارون، پادرا پلاس اسپرت، پادرا پلاس یخچ


ال دار و پادرا پلاس دوگانه سوز و خودروهای تجاری شامل کامیون کشنده KX و کامیونت باری فوتون M4  و دو اتوبوس شهری در دو مدل برقی و دیزلی در حضور علاقمندان صنعت خودرو به نمایش در خواهد آمد.

شرکت های حاضر از گروه خودرو سازی سایپا دراین نمایشگاه شامل سایپا، زامیاد، پارس خودرو، سایپادیزل، سایپا یدک، سازه گستر، رینگ سایپا، پلاسکوکار، سایپا آذین، مرکز امور مشتریان، همراه خودرو سایپا، امداد خودرو سایپا، طیف سایپا، شرکت خدمات فنی رنا، ایران کاوه سایپا، قالب های بزرگ صنعتی سایپا، سایپا شیشه، سایپا پرس، ایدکو پرس، ایندامین سایپا، رادیاتور ایران،‌ فنر سازی زر، سنان شیمی و سایپا آذربایجان و 12 نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش سایپا از مشهد مقدس هستند که آخرین تکنولوژی و دستاوردهای تولیدی و خدماتی خود را در معرض دید علاقمندان صنعت خودرو قرار می دهند.

در این نمایشگاه به منظور آشنایی بیشتر علاقمندان به خودرو، تست خودرو محصولات شاهین و کوییک.آر اتوماتیک برگزار می شود. همچنین به منظور دریافت نقطه نظرات مشتریان در خصوص محصولات  گروه سایپا به صورت مستقیم و چهره به چهره، کارگاه مدیریت تجربه مشتریان برگزار می شود.

این نمایشگاه از 9 تا 12 شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین المللی مشهد از ساعت ۱6 تا ۲2 برگزار می شود و گروه خودرو سازی سایپا در سالن عطار پذیرای بازدیدکنندگان است.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=2692
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه