از ۱۱ مرداد ماه انجام می‌شود

آغاز طرح فروش فوق‌العاده و فوری محصولات زامیاد

علیرغم اینکه قرار بود عمر تولید وانت‌های زامیاد با سطح کیفی یک ستاره (از پنج ستاره کیفی) و خطرآفرین تا پایان سال ۱۴۰۰ به سر آید، اما آغاز طرح فروش انواع محصولات زامیاد و به‌ ویژه نیسان‌ها از امروز (سه‌شنبه)، نشان می‌دهد که نه‌ تنها خبری از توقف تولید این خودروها نیست، بلکه جای پای خود را محکم‌تر نیز کرده‌اند.

به گزارش سرعت پرس به نقل از ایسنا، با توجه به عدم موفقیت وانت‌ نیسان‌های زامیاد در بحث کیفیت که سطح آن هیچگاه بالاتر از یک ستاره از پنج ستاره کیفی نرفته است، موضوع خروج‌شان از خط تولید قریب به یکسال و نیم پیش مطرح و اعلام شد نهایت تا پایان سال ۱۴۰۰ تولید خواهند شد، اما همچنان این وانت‌ها با کمترین استاندارد بر مدار تولید هستند. ضمن اینکه اجرای طرح فروش آن‌ها بدون فرآیند قرعه‌کشی و محدودیت‌ها در اردیبهشت ماه امسال نشان داد این خودروها همچنان در سبد محصولات شرکت زامیاد خواهد ماند و عرضه می‌شود، ضمن اینکه شاسی آن به دلیل استحکام بال برای سایر محصولات گروه زامیاد هم استفاده خواهد شد.

در این رابطه، شرکت خودروسازی زامیاد اعلام کرده بود: با نگاه مستمر بر ارزیابی و ارتقاء محصولات خود، همواره کوشیده است ضمن حفظ کیفیت محصولات تولیدی این شرکت، برنامه‌های ارتقاء کیفی و ساختاری محصولات خود را طرح ‌ریزی و اجرا کند؛ این برنامه‌ها که منطبق بر استانداردهای تکلیفی صنعت خودروسازی است همواره در رأس برنامه‌های استراتژیک این شرکت قرار دارد. در همین راستا، وانت زامیاد که از زمان تولید در شرکت زامیاد بارها مورد ارزیابی و ارتقاء کیفی قرار گرفته است، نقش انکار ناپذیری را در ایجاد اشتغال مستقیم و حفظ توان ناوگان حمل و نقل سبک کشور ایفا کرده است.

برنامه شرکت زامیاد این است که تولید وانت زامیاد را با کیفیتی قابل قبول و ارتقاء آن به سه ستاره کیفی ادامه دهد. چرا که این خودرو در شبکه حمل و نقل کشور منبع درآمدی مناسب برای اقشار کم درآمد است و همچنین با توجه به توان حمل بار فوق العاده و کارآیی مناسب دارای قیمتی رقابتی است. شرکت خودروسازی زامیاد همزمان با عرضه وانت نیسان، با تولید وانت پادرا پلاس که سه ستاره کیفی دارد، گامی دیگر در تحقق نیاز بازار تقاضا و ارتقاء کیفی محصولات تولید خود برداشته است.

شایان ذکر است، اخیرا بحث محصولات جدید گروه زامیاد که مورد انتقاد یکی از نمایندگان مجلس قرار گرفته و داغ شد که گروه سایپا در جوابیه‌ای که در مورد اظهارات این نماینده مجلس منتشر کرد، اعلام داشت: ” با توجه به اینکه شاسی نیسان زامیاد از فولاد آلیاژی با استحکام بالا است، توانایی تحمل بارهای بیش از ظرفیت اسمی خود را دارد و از همین رو شرکت زامیاد تصمیم به استفاده از این شاسی در دیگر خودروهای خود گرفته است؛ زیرا به دلیل وجود قالب‌ها و ابزارهای تولیدی نیاز به سرمایه‌گذاری نداشته و با توجه به تیراژ بالا قیمت تمام شده آن بسیار رقابتی بوده و خدمات پس از فروش آن نیز به راحتی و با کمترین قیمت قابل عرضه به مصرف کنندگان است”

طرح دیگر فروش انواع مدل‌های وانت نیسان زامیاد شرکت سایپا از امروز (سه‌شنبه ۱۱ مرداد ماه) اجرایی خواهد و جای پای نیسان‌های زامیاد را در خط تولید این شرکت محکم‌تر می‌کند.

آغاز طرح فروش فوق‌العاده و فوری وانت نیسان‌های زامیاد

طرح فروش فوری و فوق‌العاده محصولات شرکت زامیاد مطابق با جدول زیر از اموز (سه‌شنبه) آغاز خواهد شد. متقاضیان می‌توانند از ساعت ۱۱ صبح فردا با مراجعه به سایت شرکت تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام به خرید محصولات زامیاد کنند.

یادآوری می‌شود که تعداد زیادی از وانت‌ نیسان‌های تک‌سوز و دوگانه ‌سوز آپشنال شرکت زامیاد (زیر مجموعه گروه خودروسازی سایپا) در سطح قیمتی ۲ به علت عدم مطابقت با استانداردهای لازم، در پارکینگ‌های این شرکت انبار شده‌ و اطلاع دقیقی از ترخیص آن‌ها در دست نیست.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=1758
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه