آریزو شش پرو رونمایی شد؛ اولین سدان فونیکس در راه بازار

آریزو شش پرو اولین سدان مدیران خودرو است که با نشان فونیکس وارد بازار خواهد شد. اگر چه قوای محرکه این خودرو مشابه با نمونه قبلی است‌، اما ‌در نمای ظاهری و کابین آن تغییرات محسوسی را شاهدید.

سرعت پرس/مهدی درفشی‌- شرکت مدیران خودرو به تازگی از جدیدترین محصول خود با عنوان آریزو شش پرو رونمایی کرد. نسخه قبلی این خودرو در بازار تحت برند چری و ام‌وی‌ام توسط مدیران خودرو به بازار عرضه شد‌ و حالا این سدان در سبد محصولات برند جدید فونیکس قرار گرفته است. سدانی سایز متوسط که فروش آن  از شنبه آغاز شده است.

قیمت فونیکس اریزو 6 پرو چقدر است؟

جک لی، مدیرعامل مدیران خودرو قیمت آریزو شش پرو را یک میلیارد و ۶۰ میلیون تومان اعلام کرد. همچنین مدت زمان گارانتی درنظر گرفته شده برای آریزو شش پرو، پنج سال یا ۱۵۰ هزار کیلومتر است و گفتنی است که مشتریان این خودرو امکان استفاده از شش نوبت سرویس رایگان را خواهند داشت.

مشخصات فنی

فونیکس آریزو شش پرو همانند بسیاری از محصولات مدیران خودرو، به پیشرانه ۱.۵ لیتری توربو مجهز است. این پیشرانه توانایی تولید ۱۴۷ اسب‌بخار و ۲۲۰ نیوتن‌متر گشتاور را دارد. نیروی موتور به واسطه یک جعبه دنده CVT به محور جلو منتقل می‌شود که توانایی ایجاد ۹ دنده را به صورت مجازی دارد.

تغییرات ظاهری نسبت به قبل

در آریزو شش پرو نسبت به آریزو شش فعلی، شاهد تغییراتی در نمای ظاهری و کابین هستیم. در نمای جلو، سپر تغییر کرده است اما چراغ‌ها و گرافیک داخلی آن ها همچنان مشابه با آریزو شش است. نکته قابل توجه اینکه در آریزو شش پرو همانند آریزو پنج پرو و ایکس ۵۵ پرو خبری از جلو پنجره ماتریکسی یا کهکشانی نیست. در نمای جانبی تغییرات خاصی صورت نگرفته است؛ اما نمای عقب بیشترین تغییرات را نسبت به قبل داشته و طراحی چراغ ها، صندوق و سپر به طور کلی تغییر کرده است.

طراحی کابین

طراحی کابین فونیکس آریزو شش پرو نیز نسبت به آریزو شش، مشمول تغییرات عمده‌ای شده است. در داخل کابین ترکیب رنگ مشکی و قرمز،  جلوه خوبی دارد. در آریزو شش پرو خبری از پشت آمپر آنالوگ نیست و پشت آمپر دیجیتال پشت فرمان قرار دارد. همانند تیگو هفت پرو، در آریزو شش نیز شارژر وایرلس و شیفتر برقی وجود دارد.

تجهیزات ایمنی و رفاهی

از تجهیزات ایمنی و رفاهی سدان جدید فونیکس می‌توان به شش کیسه هوا، سیستم کنترل پایداری الکترونیکی، دی‌لایت، سنسور نور، دوربین ۳۶۰ درجه، اتوهلد، ترمز پارک برقی، کروز کنترل و رادار نقطه کور اشاره کرد.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=1695
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه