مدیرعامل گروه بهمن:

کرامت مشتریان اولویت نخست این گروه است

عليمرادلو گفت: کرامت مشتریان را اولویت نخست این گروه ذکر و عنوان کرد: برای تحویل خودرو نیازی به صف نیست و خودرو در زمانبندی مشخص شده، به مشتریان تحویل داده می‌شود.

سرعت پرس– بیوک علیمرادلو مديرعامل گروه بهمن در حاشیه نوزدهمین نمایشگاه خودروهای سبک و‌ سنگین در نمایشگاه بین‌المللی شیراز اعلام کرد که به زودی موتور سیکلت برقی توسط این گروه وارد سیستم حمل و نقلی کشور می‌شود.

وی تصریح کرد: در ادامه عرضه اتوبوس برقی به عرصه ناوگان حمل و نقل کشور، وجود موتور سیکلت‌های برقی تحول بزرگی را در این حوزه ایجاد خواهد کرد.

او تاکید کرد: معمولا روش فروش اتوبوس‌ها از طریق وزارت کشور یا تفاهم نامه مستقیم با شهرداری‌هاست که خرید توسط شهرداری‌ها با تسهیل و تسریع بیشتری همراه خواهد بود.

به گفته او؛ هدفگذاری این شرکت از امسال تا ١۴٠٢ افزایش عرضه خودرو به ۵٠ تا ۶٠ هزار دستگاه است.

مديرعامل گروه بهمن ابراز امیدواری کرد که محصولات عرضه شده این گروه در نمایشگاه مورد استقبال شهروندان شیرازی قرار گرفته است.

علیمرادلو همچنین با بیان اینکه گروه بهمن دارایی سابقه ای طولانی در بخش صنعت خودرو است و در بورس دارای سهام است، گفت: این شرکت در بخش خودروهای تجاری و سواری کیفیت بالاتر از میانگین را در دستور کار خود قرار داده است.

مديرعامل گروه بهمن با بیان اینکه خودروهای این گروه از ایمنی و استاندارد بالایی برخوردار هستند و بر مصرف سوخت خودروها تمرکز شده، گفت: در مجموع تلاش کرده‌ایم تا محصولاتی در شان مردم به بازار عرضه شود.

علیمرادلو تصریح کرد: قیمت معناداری بین بازار و کارخانه داریم و گاهی تا یک میلیارد با قیمت بازار تفاوت دارد اما ما سعی نکرده‌ایم که قیمت را منطبق با قیمت بازار کنیم.

او خاطرنشان کرد: گروه بهمن تلاش کرده تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه کنند که تنها در بخش خودروهای سواری نیست و مربوط به خودروهای سنگین هم می شود.

مدیرعامل گروه بهمن همچنین کرامت مشتریان را اولویت نخست این گروه ذکر و عنوان کرد: برای تحویل خودرو نیازی به صف نیست و خودرو در زمانبندی مشخص شده، به مشتریان تحویل داده می‌شود.

علیمرادلو به قیمت گذاری هم اشاره و بیان کرد: ما طبق دستورالعمل در این باره پیش می‌رویم.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=1155
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

3 دیدگاه
  1. قیمت و کیفیت ریسپکت بهمن در بازار مورد توجه قرار خواهد گرفت - سرعت پرس 24 تیر 1401

    […] گفته ضرابیان، در حال حاضر این گروه خودروسازی، فراتر از الزام قانونی عمل کرده و با تاکید بر قانون […]

  2. سهامداران از توسعه پرقدرت بهمن درسال 1401 حمایت کردند - سرعت پرس 29 تیر 1401

    […] نیز به عنوان علی البدل انتخاب شدند. هیات مدیره گروه بهمن در تشریح دلایل پیشنهاد سود هفت ریالی سهم، اعلام نمودند […]

  3. ارائه خدمات متنوع بهمن موتور به همراه تخفیف - سرعت پرس 30 تیر 1401

    […] پايگاه خبرى سرعت پرس– علیرضا توکلی مدیر توسعه خدمات و امداد گروه بهمن با بیان اینکه ارائه خدمات در طرح تابستان ۱۴۰۱ گروه […]