حضور بهمن موتور با محصولات جديد در شيراز:

ريسپكت و دیگنیتی پرستیژ به شیراز رفت

گروه بهمن در نوزدهمین نمایشگاه خودروی شیراز حضور یافته و در حاشیه افتتاح این نمایشگاه با استقبال بسیار خوب مردم رو به رو شد.

 

به گزارش پايگاه خبرى سرعت پرس، گروه بهمن محصولات خود را در سه گروه سنگین، تجاری و سواری در بازه زمانی ۲۱ الی ۲۴ تیرماه در نوزدهمین نمایشگاه خودرو شیراز به علاقمندان معرفی می کند. سدان ريسپكت و ديگنيتى دو محصول جديد اين شركت در شيراز هستند از   بزودى ويدئوى تست ريسپكت  را منتشر خواهيم كرد. اين خودو مجهز به يك موتور ١.٥ ليترى توربو است و با توجه به چهره خاصى كه دارد پيش بينى مي شود فروش خوبي را بخود اختصاص دهد. اين خودرو در كلاس خود رقبايى چون دنا و آريزو ٥ را دارد كه با توجه به مزيت هاى ظاهرى نسبت به اين دو به نظر مى رسد فروش خوبى را درتجربه كند. گفته مى سود كه قيمت آن در محدوده  ٧٠٠ ميليون است

شرکت بهمن‌موتور به رونمایی از اين دو محصول جدید خود پرداخت. خودروهای سدان ریسپکت و دیگنیتی پرستیژ از خودروهای رونمایی شده بهمن موتور بودند. قرار است سدان رسپکت در مرداد به بازار عرضه شود.

به همین ترتیب در دسته خودروهای تجاری سبک، خودروی کاپرا و اینرودز معرفی می شود.

بهمن محصولات جدید خود در حوزه خودروهای سنگین را به این نمایشگاه می آورد؛ کامیون 26 تن، FAW 460، فورس 8.5 تن، امپاور از جمله خودروهای تجاری و باری هستند که معرفی می شوند.

همچنین در حوزه خودروهای خدمات شهری و حمل و نقل شهری نیز گروه بهمن محصول داشت و خودروی آتش نشانی، مینی بوس پگاسوس، اتوبوس CITY12 در معرض دید قرار گرفته است.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=1117
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه