ثبت ركورد توليد هزار و ٩٢٤ دستگاه در اول آبان

گروه خودروسازي سايپا در ادامه روند افزايشي توليد در سال جاري نسبت به سال گذشته، در ابتداي آبان سال جاري با توليد 253 هزار و ٧٦٢ دستگاه خودرو نسبت به ابتداي آبان سال گذشته با توليد 247 هزار و ٦٩٩ دستگاه خودرو به ميزان 6 هزار و ٦٣ دستگاه بيشتر توليد کرده است.


به گزارش پایگاه خبری سرعت پرس و به نقل از سایپانیوز، گروه خودروسازی سايپا در مهرماه امسال 39 هزار و ٢٧٢ دستگاه خودرو توليد کرد كه در مقايسه با مهر سال گذشته با توليد 33 هزار و ٦٦٣ دستگاه خودرو، افزايش 5 هزار و ٦٠٩ دستگاهي را در كارنامه سايپا رقم زد.

همچنين گروه سايپا در مهرماه بر اساس تقويم كاري از ميانگين توليد روزانه هزار و ٨٧٠ دستگاه عبور و در اول آبان موفق به ثبت ركورد توليد هزار و ٩٢٤ دستگاه شد.

علاوه بر این در راستاي برنامه افزايشي توليد كه به دستور مديرعامل گروه در دستور كار قرار گرفت، شركت بن رو در مدت زماني حدود ٧ ماه موفق به ثبت ركورد توليد سال قبل شد. بر همين اساس سايت توليدي بن رو كه توليد وانت سايپا ١٥١ را در دستور توليد دارد، توانست از كل توليد سال گذشته عبور کرده و بالغ بر 23 هزار و ٤٥٠ دستگاه وانت ١٥١ توليد کند.

این گزارش می افزاید: روند افزايشي توليد خودروي شاهين همچنان ادامه داشته و با توليد بيش از ١٦ هزار دستگاه تا پايان مهر، در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته با توليد 12 هزار دستگاه، افزايش ٤٠ درصدي را نشان مي دهد.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=4885
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه