زاکانی مطرح کرد

اولویت شهرداری تهران تامین ناوگان حمل و نقل از سازندگان داخلی است

شهردار پایتخت، با بیان این‌که خودروهایی که امروز رونمایی شد، بسیار زیبنده و مناسب برای استفاده مردم است، خاطرنشان کرد: امید است اتوبوس، ون و سواری برقی نیز داشته باشیم.

به گزارش سرعت پرس و به نقل از  ایکوپرس به نقل از پایگاه خبری شهر، علیرضا زاکانی در آیین رونمایی از تاکسی‌ ون‌های جدید شهرداری تهران با همکاری وزارت کشور، افزود: باید کم کم به سمت ون برقی برویم. در این زمینه راه اندازی ایستگاه های شارژ  در ۵۲ ایستگاه با همکاری مپنا در حال انجام است.
وی با بیان این‌که بخش خارجی در مقطعی می خواست با واردات سرمایه گذاری کند و شبکه حمل و نقل ما را دست بگیرد، اظهار کرد: برای ما مهم است که سرمایه گذار داخلی و خودروسازان داخلی این شبکه را در دست بگیرند. صندوق بازنشستگی، سازمان سرمایه گذاری و بانک شهر نیز می توانند در این زمینه سرمایه گذاری کنند.
شهردار تهران با تاکید بر این‌که باید به یک حمل و نقل ترکیبی و هوشمند برسیم تا مردم خودشان بسنجند که با کدام نوع حمل و نقل می توانند راحت تر به مقصد برسند، بیان کرد: خاتمه این کارها شروعی برای رفع ترافیک و کاهش آلودگی البته در سطح خودش است چرا که آلودگی ابعاد مختلفی دارد.
وی اظهار امیدواری کرد: دست به دست هم دهیم و بار مردم را به دوش بکشیم. این افتخار ماست که پیام آور امید و نشاط و افقی روشن برای همه مردم عزیز به ویژه مردم تهران باشیم چرا که کارهای انجام شده در تهران به سرعت الگو می شود.
شهردار تهران با بیان این‌که بسیار خشنودم که در شنبه ای دیگر در این مجموعه پرافتخار برای رونمایی از یک خدمت شایسته در خدمت شما هستیم، اظهار کرد: شنبه ها را با نام امید و افتخار یکی از پس از دیگری پشت سر می گذاریم و دوشنبه ها را با نام قرار خدمت به انتقال ظرفیت سازمان ها و شرکت ها در پویش «قرار خدمت» به مناطق  تخصیص می دهیم؛ مثلا این که  امروز از کل ظرفیت تولید آسفالت سال گذشته عبور کردیم و زیر ساخت های جدی نیز در این زمینه فراهم می شود.
وی با بیان این‌که هم و غم ما گره گشایی از زندگی مردم است، افزود: چهارشنبه های همدلی و اتحاد را نیز در توجه به درون سازمان خود و ۱۰۴ هزار پرسنل شهرداری در قالب نیروهای رسمی و قراردادی داریم.
زاکانی با بیان این‌که این ایام که ایام آشوب است، از دشمن انتظاری جز دشمنی و نشستن بر روی زخم نداریم، ادامه داد: امروز که همه دشمنان ما شامل آمریکا، بخشی از اروپا، غده نامشروع سرطانی منطقه یعنی اسراییل و متحجرین منطقه به پرچم داری عربستان فکر کردند که می توانند انتقام از اسلام، مردم و رهبری بگیرند که البته مثل همه سنوات گذشته اشتباه کردند و تیر آن ها به سنگ خورد؛ فرصتی برای ماست که به آن زخم ها بپردازیم، زمینه های مورد طمع آن ها را از بین ببریم و نسبت به ارتقای سطح خدمت گزاری و  پیشرفت و آبادانی شهر تهران اهتمام بالاتری داشته باشیم.
شهردار تهران اضافه کرد: امروز در حالی که دشمنان هدف تجزیه کشور را دارند ما باید بیش‌تر قدر هم را بدانیم و نسبت به وحدت و نوکری هم‌وطنان خود تلاش بیش‌تری داشته باشیم. ما حاضریم جان خود را بدهیم تا افراد معترض برای کشورشان کار کنند، البته این جدا از آن هایی است که عامل دشمنان هستند، اما عنصر احساسی نیاز به هدایت، ارتباط و تعامل دارد.
گفتنی‌است، در پایان این مراسم از خانواده شهید مدافع حرم مسعود عسگری، قدردانی به عمل آمد.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=5779
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه