آیین امضای قرارداد خرید ۱۰۰ دستگاه اتوبوس شهری تبریز برگزار شد:

خرید ۱۰۰ دستگاه اتوبوس شهری براى تبریز

آیین امضای قرارداد خرید ۱۰۰ دستگاه اتوبوس شهری در هتل لاله پارک تبریز با حضور نمایندگان مردم آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی، قائم مقام شهردار تبریز، اعضای شورای شهر تبریز، مدیران و معاونان و شرکت اتوبوسرانی تبریز و دیگر مقامات این استان برگزار شد

به گزارش سرعت پرس، در این مراسم قراردادی به منظور خرید ۱۰۰ دستگاه اتوبوس شهری بین جلیل هاشمی مدیرعامل اسنا و حبیب اسماعیلی مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی شهر تبریز منعقد و به امضای طرفین رسید.
گفتنی است؛ گروه بهمن با حضور دو شرکت اسنا و سیبا سهم قابل توجهی از اشتغال را در استان آذربایجان شرقی به خود اختصاص داده است و از سویی دیگر در حوزه خودروهای تجاری و اتوبوس های مدرن شهری گام های بلندی را برداشته است.
این گروه خودروسازی همچنین توانسته با گسترش فعالیت خود در حوزه تولید محصولات مدرن شهری ۱۲ و ۱۸ متری که از تکنولوژی روز جهان برخوردار است، اقدامات ارزنده ای را در حوزه حمل و نقل درون شهری به نام خود ثبت کند.
بطوریکه این اتوبوس ها بر اساس استاندارهای بین المللی دارای آپشن هایی است که رفاه حال مسافران، سالمندان و معلولان بطور کامل در آن لحاظ شده است.
لازم به یادآوری است که ظرفیت تولید در حوزه اتوبوس سالانه ۱۵۰۰ دستگاه است.

شرکت خودروسازي ستاره نيک آريا (اسنا) مجموعه اي است که صد در صد سهام آن مربوط به بخش خصوصي بوده و فعاليت رسمي اين شرکت از سال 1380 و در حوزه هاي توليد، واردات، صادرات، خدمات و مشاوره در امر خودرو آغاز گرديد.
 اين مجموعه با در اختيار داشتن فضاهاي متعدد توليدي، خدماتي و اداري، از زيرساختهاي لازم جهت دسترسي به اهداف سازماني خود برخوردار ميباشد. از جمله اين فضاها مي توان به کارخانه توليدي در شهر تبريز به مساحت 80000 متر مربع، مرکز اصلي خدمات پس از فروش در تهران به مساحت 50000 متر مربع و همچنين 30 نمايندگي فعال و مجهز خود در سراسر کشور اشاره نمود.
لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=940
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه