روند افزایشی تولید:

هدف‌گذاری تولید ۱۵۷ هزار دستگاه در ایران خودرو خراسان

مدیرعامل ایران خودرو خراسان از برنامه تولید ۱۵۷ هزار دستگاه خودرو در سال ۱۴۰۱ خبر داد. خطیبی گفت: ۵۰هزار دستگاه از این مقدار به خودروهای شاسی بلند هایما S7 و S5 و دو محصول جدید S8 و X7 اختصاص دارد.

به گزارش سرعت پرس به نقل از ایکوپرس، بیژن زاهدی‌فرد گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری و تحقق اهداف سال جاری، ایران خودرو از ابتدای خردادماه، روند افزایش تیراژ همراه با ارتقای کیفیت محصولات در شرکت ایران خودرو خراسان را آغاز کرده است. او گفت: از ابتدای خرداد ماه تولید خودروهای ناقص متوقف شده است و هیچ خودرو دارای کسری در این شرکت تولید نمی شود.
وی گفت: این اقدام در راستای تحقق اهداف گروه صنعتی ایران خودرو با دو رویکرد افزایش تیراژ و ارتقای کیفیت محصولات انجام شده است.  بر همین اساس نیز  تیراژ تولید از ابتدای امسال تا روزهای پایانی خردادماه نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل رشد ۱۰‌درصدی داشته است. قرار است 50 هزار دستگاه هایما در دو تیپ S7 و S5 در کنار دو محصول جدید  S8 و X7 در ایران خودرو خراسان تولید شوند.

جذب نیروی جدید

زاهدی‌فرد افزود: جذب نیروی کار جدید را متناسب با افزایش ظرفیت تولید در برنامه‌های امسال شرکت قرار داده‌ایم که تا هفته ابتدایی خرداد ماه بیش از ۱۴۰ نفر نیروی جدید جذب شده‌اند.
مدیرعامل ایران خودرو خراسان در خصوص بهبود کیفیت محصولات گفت: طرح جامع تحول کیفیت براساس راهبرد کلان گروه صنعتی ایران‌خودرو است. این طرح در قالب کتابچه برنامه‌های بهبود کیفیت تدوین شده و در دستور کار شرکت ایران خودرو خراسان قرار گرفته است.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=418
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه