كاديلاك CT6 جديد و كابين متحول شده آن

مهم ترين ويژگى داخلى كاديلاك CT6 استفاده از نمايشگر بزرگ تركيبى ٣٣ اينچى منحنى است كه هم نمايشگر اطلاعات سرگرمى و هم گيج هاى پشت آمپر راننده را شامل مى شود،


سرعت پرس/ كوشا نامى- ‎‏‎اخیراً پيش از رونمايى از نسل دوم كاديلاك CT6، تصاويرى در رسانه هاى خودرويى منتشر شده است كه در آنبارزترین ويژگى هاى داخلی نسل بعدی اين خودرو به نمايش گذاشته شده است. تجهيزاتى چون، صفحه نمایش ٣٣ اینچی منحنی9K OLED که هم مجموعه گیج و هم مرکز اطلاعات سرگرمی را در برمی گیرد. این چیدمان که یادآور کادیلاک لیریک استازفناوری نسل اول اين كاديلاك بسیار پيشرفته تر شده است .

نسل جديد کادیلاک CT6 كه به تازگى معرفی شده است از سهماهه سوم سال 2023 در چین عرضه خواهد شد. این مدل درکارخانه Jinquiao Cadillac چین توليد خواهد شد. در حالحاضر، از ارائه نسل بعدی CT6 در خارج از چين هيچاطلاعى در دست نيست اما براى يادآورى بايد بگوييم كه توليد نسلاول CT6 برای بازار آمریکای شمالی در سال ٢٠٢٠ متوقف شد..

در زیر کاپوت نسل فعلی کادیلاک CT6، از موتور 2.0 لیتریI4 توربوشارژ (کد تولید LSY) استفاده شده كه در چین توليد مىشود. اين پيشرانه ٢٣٣ اسب بخار قدرت و ٢٥٨ پوندفوت گشتاور تولید می کند و  منحصراً به گیربکس 10 سرعته اتوماتیک متصل می شود. موتورى كه انتظار داریم همچنان در نسل بعدی CT6 نيز حفظ شود.

كاديلاك از جمله خودروهاى موردعلاقه بازار ايران است كهم تاسفانه به بازار عرضه نمى شود.

كاديلاك بكى از خودروهايى است كه جايش در بازار ايران خالى است. اين خودرو براى ورود به بازار ايران چندين موانع دارد:

١- آمريكايى است

٢- لوكس است

٣- بالاى ٢٠ هزار يورو است

كاديلاك در حال حاضر ٥ مدل اس يو و، ٤ مدل سدان، ٢ مدل الكتريكى را در ورژن هاى مختلف توليد مى كند.

 

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=10884
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه