روح جارى فونيكس در شهرهای مختلف کشور

در نمایندگی‌های فونيكس و شوروم‌های اين برند، سطحی بالاتر از خدمات به مشتریان ارائه می‌گردد که از جمله خدمات متمایز آن می‌توان به فرآیندهای خوشامدگویی و تحویل خودرو طی مراسم باشکوه، اشاره کرد.

سرعت پرس- بالغ بر یک سال از پیدایش برند فونيكس می‌گذرد. این برند- که با هدف ارائه تکنولوژی‌ روز دنیا در بازار خودرو ایران ظهور کرد- بوجود  آمد تا به اقناع سطح بالاتری از خواست مشتریان بپردازد و استانداردهای خودرو در کشور را به سطحی فراتر از رانندگی ارتقا دهد. مطابق زیربرندهای لوکس در سطح جهان، در مجموعه مدیران خودرو نیز این نیاز احساس شد که با هدف ایجاد فضا و خدماتی متمایز برای مشتریان، ابعاد مختلف سازمانی برند فونیکس در مجموعه مدیران خودرو، تدریجا تفکیک شود.

یکی از گام‌های برند فونیکس در راستای پیشبرد تفکیک برند هم به تنظیم استانداردهای متمایز و اِعمال آن در نمایندگی‌ها و ایجاد شوروم‌هایی مختص این برند مربوط است.

در مسیر تحقق این هدف، نمایندگی‌های فونيكس به دنبال فرآیند استانداردسازی و اِعمال ویژگی‌های بصری منطبق با این برند، نسبت به افتتاح شوروم‌های فونیکس در شهرهای مختلف اقدام می‌کنند. تهران، اصفهان، مشهد، بندرعباس، یزد، ارومیه، اهواز و کرج از جمله شهرهایی هستند که تا به حال شوروم‌های فونيكس در آن‌ها افتتاح شده و شهرهای دیگر نظیر تبریز و کرمان هم در آینده نزدیک می‌توانند منتظر افتتاحیه‌های با شکوهی باشند.
در ادامه، گزارش تصویری مربوط به افتتاح برخی از شوروم‌های فونيكس  در نقاط مختلف کشور را خواهیم دید:

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=10772
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه