آخرین تولیدات گروه بهمن در نمایشگاه شیراز به نمایش درخواهد آمد

بهمن به نمايشگاه شيراز مى رود

گروه بهمن با حضور در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو استان فارس جدیدترین محصولات خود را در معرض دید علاقمندان می‌گذارد و در این دوره از نمایشگاه تازه‌ترین محصولات تجاری و سواری گروه بهمن عرضه خواهد شد.

به گزارش پايگاه خبرى سرعت پرس؛ خودروهای عرضه شده در نمایشگاه شيراز جزو مدرن‌ترین و پیشرفته‎ترین خودروهای تجاری و سواری بازار ایران هستند لذا پیش‌بینی می‌شود غرفه گروه بهمن مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار بگیرد. در دسته خودروهای سواری، گروه بهمن در نظر دارد خودروهای سواری محبوب خود را در نمایشگاه شيراز در معرض دید علاقمندان قرار دهد.

ریسپکت به عنوان تازه‌ترین سواری گروه بهمن از جمله محصولاتی است که قرار است در به زودی در بازار عرضه شود و جزو محصولاتی است که در این نمایشگاه حضور دارد. در دسته خودروهای سواری SUV نیز گروه بهمن خودروهای دیگنیتی پرستیژ و فیدلیتی پرایم را در معرض دید علاقمندان خواهد گذاشت. دیگنیتی و فیدلیتی از خودروهای شناخته شده و محبوب گروه بهمن هستند که این گروه قصد دارد با نسخه جدید دیگنیتی را که به نام دیگنیتی پرستیژ شناخته می‌شود در این نمایشگاه حاضر شود. گروه بهمن بنا دارد در دسته خودروهای تجاری با کاربری باربری کشنده امپاور،FAW460 و FAW420 و شیلر در معرض دید علاقمندان به خودروهای باری گذاشته شود. همچنین در دسته خودروهای تجاری با قابلیت کاربری‌های شهری گروه بهمن قصد دارد اتوبوس شهری City12، مینی بوس پگاسوس و وان باری اینرودز را دراین نمایشگاه ارائه دهد. این محصولات در محل نمایشگاه بین المللی شیراز، سالن حافظ، غرفه گروه بهمن از 21 لغایت 24 تیر ماه از ساعت 17 تا 22 در معرض دید علاقمندان صنعت خودرو قرار خواهد گرفت.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=1044
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه