معرفی و بررسی تیگو 8 پرومکس در یک روز برفی + ویدیو

تمام خصوصیات و ویژگی‌های تیگو پرومکس در ویدیوی کوتاهی که در پیش‌رویتان قرار دارد، معرفی می‌گردد. به طور خلاصه باید گفت: برخورداری از سطح تجهیزات کامل مجموعه ADAS –که مواردی نظیر هشدار تصادف، تشخیص موانع و تغییر خودکار مسیر را شامل می‌شود- مجهز شدن به دو دیفرانسیل و همچنین برخورداری از پیشرانه 2 لیتری با 255 اسب بخار قدرت و 390نیوتن متر گشتاور موجب شده تا تیگو 8 پرومکس گزینه مناسب برای افرادی باشد که انتظاری فراتر از توانایی‌هایی یک کراس اور میدسایز دارند

سرعت پرسمدیران خودرو را باید یکی خودروسازان موفق بخش خصوصی دانست که بویژه در چند سال اخیر، سهم قابل توجهی از بازار خودروی سواری را به خود اختصاص داده است. دلیل این موضوع را هم باید در تنوع محصول و گستردگی نمایندگی‌های فروش و خدمات پس از فروش آن در کشور دانست. این شرکت تلاش می‌کند تا با عرضه محصولات متنوع در سگمنت‌های مختلف، برقراری ارتباط با مشتریان از طریق شیوه های مختلفی چون فن کلاب‌ها و گسترش هر چه بیشتر بازارهای مخاطب، سهم بیشتری از بازار را از آن خود کند. مدیران خودرو با عرضه برندهای ام‌وی‌ام، فونیکس و اکستریم در رده‌های مختلف قیمتی، سعی می‌کند تا متناسب با سلیقه و نیاز هر خریداری، محصولی به روز را ارائه دهد. در این میان تیگو 8 پرومکس را باید پرچمدار برند فونیکس دانست که فروش خوب آن در بازار نشان از موفقیت این خودرو در بازار دارد. در اوایل اسفندماه فرصتی پیش آمد تا یک نسخه از این مدل را از نزدیک مورد بررسی قرار داده و شما را با آن آشنا کنیم.

تمام خصوصیات و ویژگی‌های تیگو 8 پرومکس در ویدیوی کوتاهی که در پیش‌رویتان قرار دارد، معرفی می‌گردد. اما به طور خلاصه باید گفت: برخورداری از سطح تجهیزات کامل مجموعه ADAS –که مواردی نظیر هشدار تصادف، تشخیص موانع و تغییر خودکار مسیر را شامل می‌شود- مجهز شدن به دو دیفرانسیل و همچنین برخورداری از پیشرانه 2 لیتری با 255 اسب بخار قدرت و 390نیوتن متر گشتاور موجب شده تا تیگو 8 پرومکس گزینه مناسب برای افرادی باشد که انتظاری فراتر از توانایی‌هایی یک کراس اور میدسایز دارند:

 

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=19686
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه