بررسی فیدلیتی پرستیژ، محصول جدید بهمن موتور:

تست و بررسی فیدلیتی پرستیژ، کراس‌اور خوش نقش و نگار بهمن+ ویدئو

نوشته شده توسط مهندس سهند فتحی

در روزهای آخر اسفندماه، فرصتی در اختیارمان قرار گرفت تا فیدلتی پرستیژ را به عنوان یکی از جدیدترین محصولات بهمن موتور از نزدیک مورد بررسی قرار داده و نگاهی داشته باشیم به ویژگی‌ها و مشخصات فنی این خودرو که از نیمه سال 1402 در نمایشگاه‌های خودرو به نمایش در آمده و توانسته بود مخاطبان بسیاری را به سوی خود جذب نماید .

سرعت پرس پیش از عید و در روزهای آخر اسفندماه، یک دستگاه  فیدلتی پرستیژ بر‌ای چند روزی در اختیارمان قرار گرفت تا این اتومبیل از نزدیک مورد بررسی قرار داده و نگاهی داشته باشیم به ویژگی‌ها و مشخصات فنی این خودرو که از نیمه سال 1402 در نمایشگاه‌های خودرو به نمایش در آمده و توانسته بود مخاطبان بسیاری را به سوی خود جذب نماید. یک کراس‌اور میدسایز خوش چهره و با تجهیزات فراوان که علی رغم شلوغ بودن این رده از بازار، در صورت شرایط واگذاری سهل و خدمات پس‌از فروش مناسب، می‌تواند سهم قابل‌توجهی از بازار را به خود اختصاص دهد.

در این میان با توجه به سابقه بهمن موتور، به نظر نمی‌رسد که نگرانی خاصی در مورد ارائه خدمات پس از فروش گسترده و مناسب از سوی این شرکت وجودداشته باشد و شاید نگرانی اصلی به روند عرضه خودرو بدلیل محدودیت‌های ارزی و شرایط اقتصادی برگردد که ناشی از تحریم‌ها چندان مساعد به نظر نمی‌رسد. روندی از تولید، واردات و عرضه که چند سالی است در بازار پرتلاطم خودرو شاهد آن هستیم.اين

در ویدئوی کوتاه در پیش رو، ضمن معرفی خودرو، نگاهی داشته‌ایم به نقطه نظرات افراد مختلفی که با این خودرو روبرو می‌شوند: 

 


گزارش: سهند فتحی
با تشكر از بهزاد محبى كارشناس و پژوهشگر خودرو

تصویر برداران و اجرا: سهیل کلانتری
تارخ توکلیان
کوشا نامی

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=19877
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه