مدیرعامل این شرکت مطرح کرد:

طرح‌های توسعه شرکت گسترش سرمایه‌ گذاری ایران خودرو شتاب می‌گیرد

مدیرعامل شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایران‌خودرو (ایکیدو) به همراه معاونان و برخی از مدیران، از شرکت‌های ریخته‌گری آلومینیوم و صنایع ریخته‌گری ایران‌خودرو بازدید کرد و از نزدیک در جریان وضعیت آخرین عملکرد آن‌ها قرار گرفت.

به گزارش سرعت پرس و به نقل از ایکوپرس احمد رویایی در این بازدیدها، ضمن تاکید بر حمایت ایکیدو به عنوان هلدینگ مادر، از برنامه‌های توسعه‌ای در شرکت‌های زیرمجموعه، بر افزایش‌ تولید و صادرات و ارایه خدمات مطلوب پس از فروش به مشتریان تاکید کرد.
وی در عین حال تصریح کرد: تامین قطعات خطوط تولید ایران‌خودرو به عنوان رسالت اصلی شرکت‌های استراتژیک ایکیدو محسوب شده و ارکان مجموعه باید با تمام قوا در خدمت تولید و ارتقای کیفیت و رضایتمندی مشتریان بوده و با تولید مستمر و کیفی مانع از افت تولید در شرکت مادر باشند.
رویایی همچنین در بازدید از پروژه های در دست اقدام، بر تسریع در اجرا و تکمیل پروژه های فعلی شرکت های ریخته گری آلومینیوم و صنایع ریخته گری ایران خودرو، از جمله پروژه بزرگ بازیافت ماسه و پروژه‌های مربوط به ساخت بلوک سیلندر و سرسیلندر موتور IK۳ و تجهیز خطوط ماشین‌کاری تاکید کرد.
مدیرعامل شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران‌خودرو، با اشاره به اهمیت نیروی انسانی متخصص و سختی کار موجود در پروسه تولید، ضمن قدردانی از تمامی کارکنان، توجه ویژه به سربازان صف مقدم تولید و رضایتمندی آنان در مجموعه ایکیدو را مورد تاکید قرار داد.
مواردی همچون بررسی ظرفیت های خالی موجود برای افزایش MRP شرکت ها و تعمیر و بازسازی ماشین آلات و راه اندازی خطوط ماشین کاری جهت استفاده از تمام ظرفیت ها برای تامین بازار قطعات یدکی و استفاده از ظرفیت های موجود در راستای افزایش صادرات و تکمیل پروژه های نیمه تمام و توجه به منابع انسانی به عنوان سرمایه اصلی شرکت ها از اهم موضوعات مورد تاکید در این بازدیدها بود.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=5669
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

2 دیدگاه
  1. تورم 100درصد 1 اردیبهشت 1402

    بابا جمع کنیدوقتیکه پرشیامیشه 700میلیون صدتاهم رئیس عوض کنیدنتیجه میشه اعتراض مردم چراچون اصلاقرارنیست ملت ایران تورفاه زندگی کنندپرایدشده 400میلیون هیچ چیز زخم مردم ایران راازدست مسئولین بیسواددرست نمیکنه؟ زندگی برای من امسال من شده جهنم باحقوق 9میلیونی بیاببینم 400میلیون رااخرعمرت نمیتوانیم جمع کنیم نتیجه میشه همین دخترها زنهاتوخیابان لخت میگردندکی بایدجوابگوباشدطلم ازحدگذاشته مردم شدن مرده متحرک چرابایدتوکشوری زندگی کنی که ماشین برای رفاه خانواده است بهش توچشم سرمایه نگاه کننداری ظلم ازاین بدترتوهیچ جای دنیانیست فسادجامعه ایران رافراگرفته چرایکی نیست جوابگوی مردم باشه نه نه نه پس فاتحه

    1. سرعت پرس 12 اردیبهشت 1402

      ما هم مثل شما بسیار متاسفیم