حضور پرقدرت سایپا در نمایشگاه خودرو و قطعات شیراز

سایپا به نمایشگاه شیراز می‌رود

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی شیراز با حضور شرکت های گروه خودروسازی سایپا از 21 تیرماه شروع خواهد شد.

به گزارش سرعت پرس به نقل از سایپانیوز؛ گروه خودروسازی سایپا با هدف معرفی و ارائه دستاوردهای خود در حوزه محصول، قطعه سازی، بازاریابی و توسعه بازارهای هدف در مساحتی بالغ بر 850 متر مربع در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی شیراز حاضر و آخرین توانمندی های خود را در معرض نمایش خواهد گذاشت.

در این نمایشگاه ۱۶ محصول جدید و متنوع  از گروه خودروسازی سایپا  با نام شاهین CVT ، آریا CVT، آریا اسپرت، کوییک اسپرت، کوییک.آر اتوماتیک، سه دستگاه شاهین با رنگ های متنوع جدید، دو دستگاه ۱۵۱ کانوپی، وانت کارون، پادرا پلاس اسپرت، کارون آفرود، وانت نیسان NIB دوگانه سوز، پادرا پلاس آفرود، وانت نیسان یخچال دار در حضور علاقمندان صنعت خودرو به نمایش در خواهد آمد.

شرکت های حاضر از گروه خودرو سازی سایپا دراین نمایشگاه شامل سایپا، زامیاد، سایپا یدک، سازه گستر، رینگ سایپا، پلاسکوکار، سایپا آذین، مرکز امور مشتریان، همراه خودرو و 15 نمایندگی سایپا از استان فارس هستند که آخرین تکنولوژی و دستاوردهای تولیدی و خدماتی خود را در معرض دید علاقمندان صنعت خودرو قرار می دهند.

در این نمایشگاه به منظور آشنایی بیشتر علاقمندان به خودرو، تست خودرو محصولات شاهین و کوییک.آر اتوماتیک برگزار می شود.

این نمایشگاه از 21 تا 24 تیرماه در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین المللی استان فارس از ساعت ۱7 تا ۲2 برگزار می شود و گروه خودرو سازی سایپا در سالن بهار پذیرای بازدیدکنندگان است.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=1035
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه