در ارزیابی کیفی‌ISQI:

رتبه اول در اختیار لاماری ایما

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) در ارزیابی کیفی آبان ماه خود، خودروی لاماری را در میان خودروهای رده سواری با کسب 18.3 امتیاز به عنوان خودروی برتر معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری سرعت پرس خودروی لاماری در آخرین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) توانست با کسب 18.3 امتیاز، رتبه اول و برتر  کیفی در میان محصولات هم رده را از آنِ خود کند.

شرکت آرین پارس موتور تحقق این موفقیت را در نتیجه یک کار تیمی منسجم در تمامی واحدهای مجموعه لاماری می‌داند. در آرین پارس موتور، تیم انتخاب محصول در ابتدا لاماری را به عنوان خودرویی باکیفیت و پاسخگو به نیازهای بازار انتخاب کرد و متعاقب آن، تلاش مضاعف و پشتیبانی همکاران در بخش‌های مختلف هولدینگ، تیم‌های ساخت و تولید و پشتیبانی شرکت و همچنین حمایت و هدایت مدیریت ارشد مجموعه، راه را برای کسب موفقیت هموار نمود.

لاماری یکی از موفق‌ترین کراس‌اورهای بازار به حساب می‌آید که از سوی متقاضیان مورد استقبال فراوان واقع شده است. شرکت آرین پارس موتور عرضه کننده برند لاماری، به تازگی نسخه X . نمونه هایبرید آن را هم معرفی کرده است که با ظاهر تهاجمی‌تر، پیشرانه‌ کارامدتر، تریم داخلی متفاوت و سطح امکانات بیشتر بزودی به بازار عرضه خواهند شد.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=16540
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه