تاكيد وزير کشور بر استفاده از محصولات داخلی در خدمات شهرى

بهمن دیزل طی یک ساله گذشته توانسته بخش بدنه فورس را داخلی سازی کند. همچنین ۳۰درصد اتوبوس ۱۲متری اسنا نیز با اتکا به توانمندی داخلی تولید می‌گردد.

به گزارش پايگاه خبرى سرعت پرس، احمد وحیدی وزير کشور در حاشیه بازدید از غرفه بهمن در هجدهمین نمایشگاه حمل و نقل، عمران و خدمات شهری گفت: تمامی اتوبوس سازان داخلی مورد حمایت ما هستند و تاکنون قراردادهای مختلفی منعقد شده که پیش از این در کشور سابقه نداشته است. این محصولات بیانگر توانمندی‌های داخلی است. وزير كشور طى اين بازديد گفت: امیدواریم با داخلی سازی هرچه بیشتر، ارزش تولیدات داخلی بالاتر برود. هرچه میزان داخلی سازی بیشتر شود اقبال وزارت کشور به عقد قراردادها بیشتر می‌شود.

وزير کشور همچنين به استفاده از ظرفیت‌های داخلی به ویژه در بخش خدمات شهری اشاره کرد و گفت: در حال حاضر برخی شهرداری‌ها از تولیدات داخلی استفاده می‌کنند و به مرور در صورت ارائه محصولات بیشتر، شهرداری‌های دیگر نیز از ظرفیت این محصولات بهره خواهند برد.
وزیر کشور در حاشیه این بازدید از اتوبوس ۱۲متری شهری،‌ فورس ۶تن و ۸تن، کامیون شیلر ۶تن، موتورسیکلت‌های برقی و چهارچرخ،‌ مینی‌ون اینرودز که از محصولات تولیدی گروه بهمن هستند بازدید کرد.
گفتنی است گروه بهمن در تولید محصولات متفاوت برنامه‌ داخلی‌سازی خود را به قوت پیگیری می‌کند.

بهمن دیزل طی یک ساله گذشته توانسته بخش بدنه فورس را داخلی سازی کند. همچنین ۳۰درصد اتوبوس ۱۲متری اسنا نیز با اتکا به توانمندی داخلی تولید می‌گردد. در خصوص اشتغالزایی نیز گروه بهمن در یک سال گذشته بیش از ۱۵۰۰ نفر انسانی خود را افزایش داده است.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=4564
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه