با حکم مهدی خطیبی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو

بهروز غفاری سرپرست شرکت ساپکو شد

در حکمی از سوی مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو، بهروز غفاری به عنوان سرپرست شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران‌خودرو (ساپکو) منصوب و معرفی شد.

به گزارش سرعت پرس و به نقل از ایکوپرس– در این حکم که از سوی مهدی خطیبی صادر شده، بر سرلوحه قرار دادن راهبرد تفکر، توکل و تلاش مجاهدانه با مدیریت جهادی، نسبت به انجام ماموریت ها و تحقق اهداف و استراتژی ها تاکید شده است.
گفتنی است، غفاری دانش‌آموخته رشته مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی از سازمان مدیریت صنعتی، از مدیران باتجربه صنعت خودرو کشور به‌شمار می‌رود که دارای سوابق متعددی در این حوزه است.
وی پیش از این مدیرعامل محورسازان ایران‌خودرو، مگاموتور و سازه‌گستر سایپا و شرکت زامیاد بوده است.
مدیرعاملی شرکت مهرکام‌پارس ایران‌خودرو و مدیرعاملی شرکت توسعه مهندسی و ساخت واگن‌های مسافری ره‌نورد در کارنامه حرفه‌ای وی به چشم می‌خورد.
غفاری پیش از این نیز مدیرعامل گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران (یاپکو) بوده است.
در همین حال، خطیبی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو در حکم دیگری شهرام صالحی را به عنوان عضو غیرموظف هیات مدیره شرکت طراحی و مهندسی و تامین قطعات ایران‌خودرو (ساپکو) منصوب کرد.
شهرام صالحی هم‌اکنون به عنوان معاون سیستم جامع تولید فعالیت دارد و با حفظ سمت به عنوان عضو غیرموظف هیات مدیره ساپکو منصوب شده است.
همچنین در حکم دیگری از سوی مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو، عباس شهریاری به عنوان دیگر عضو غیرموظف هیات مدیره شرکت ساپکو منصوب شده است.
وی نیز دارای تجربیات متعدد مدیریتی در صنعت خودرو است و پیش از این به عنوان مدیرعامل شرکت سازه‌گستر سایپا و مگاموتور سایپا فعالیت داشته است.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=5279
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه