سرپرست صمت كردستان در حاشیه بازدید از غرفه گروه بهمن در نمایشگاه سنندج؛

با کمک خودروسازانى چون بهمن به دنبال نفوذ در بازارهای عراق و سوریه هستیم

سرپرست سازمان صمت کردستان به توانمندی های گروه بهمن اشاره کرد و گفت: از محصولات این شرکت می توان در راستای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی استان و خدمات شهری بهره برد.

 سرعت پرس– بختیار خلیقی سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان در حاشیه افتتاح ششمین نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات خودرو و بازدید از غرفه گروه بهمن در سنندج از ظرفیت‌های این استان در توسعه تجارت صنایع خودرویی گفت.

وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی استان کردستان گفت: با توجه به جایگاه استان کردستان در کریدورهای راهی ایران، این استان صاحب یکی از بزرگترین دروازه‌های تجاری کشور است.
وی افزود: ما با برگزاری این قبیل نمایشگاه‌های تخصصی و با كمك توليدكنندگانی همچون گروه بهمن به دنبال نفوذ در بازارهای منطقه در عراق و سوریه هستیم‌.

سرپرست سازمان صمت کردستان به توانمندی های اين شركت اشاره کرد و گفت: از محصولات این شرکت می توان در راستای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی استان و خدمات شهری بهره برد.

گفتنی است گروه بهمن در شهر سنندج از ۱۴ الی ۱۷ تیر در نمایشگاه تخصصی خودرو سنندج جدیدترین محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده است. بازدیدکنندگان می‌توانند از ساعت ۱۷ الی ۲۳ از محصولات این شرکت‌ بازدید به عمل آورند

گروه خودروسازى بهمن در سال گذشته و ابتداى سال جارى از انواع محصولات خود در سگمنت هاى مختلف، رونمايى كرد. اين شركت در رده خودروهاى تجارى از كاميون ٢٦ تن، ٨.٥ تن، كشنده سنگين ام پاور و ون تجارى اينرودز و در رده خودروهاى سوارى و كراس اور از ريسپكت، ديگنيتى و فيدليتى رونمايي كرد.

چندى پيش بهمن ديزل نيز توانست برترين توليدكننده در روز ملى صمعت و معدن شده و مديرعامل آن خضرى لوح تقدير را دريافت نمايد.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=911
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه