ثبت نام و فروش خودروها فولكس واگن و جتا در نمايندگى گودرزى:

افتتاح رسمى نمايندگى گودرزى ماموت خودرو در ميدان قدس تجريش

نمايندگى گودرزى ماموت خودرو امروز با حضور ملكان مديرعامل ماموت خودرو در ميدان قدس تجريش افتتاح شد

سرعت پرس– امروز ظهر نمايندگى گودرزى ماموت خودرو واقع در ميدان قدس جنب شهردارى منطقه يك با حضور مديران  شركت ماموت خودرو و گودرزى افتتاح شد.

در اين مراسم در ابتدا سامان گودرزى مديرعامل شهرك خودرو گودرزى گفت: امروز بيست و چهارمين شعبه شهرك خودرو گودرزى افتتاح شد و درصدد هستيم تا بزودى نمايندگى خدمات پس از فروش گودرزى در شمال تهران را هم راه اندازى گنيم.

در مراسم امروز، ملكان مديرعامل ماموت خودرو نيز ضمن اشاره به اخذ نمايندگى ماموت از فولكس واگن در ٧ سال پيش و تاثير تحريم ها بر محدوديت فعاليت هاى شركت، با ابراز رضايت از اضافه شدن خدمات پس از فروش رنو و واردات خودروهای برقی با فناوری روز در طى يكىسال گذشته، گفت: اين هشتمين نمايندگى در شهر تهران بوده كه افتتاح مى شود و در چند ماه آینده فعالیتمان بیشتر خواهد شد

نمايندگى فروش فوق واقع در ميدان تجريش، آماده ارائه خدمات به متقاضيانى است كه قصد خريد يكى از محصولات جتا و يا خودروى برقى فولكس واگن را دارند. در نمايندگى گودرزى ٢١٠٧ مدل هاى VS7، VS5 جتا و خودروهاى برقى فولكس واگن عرضه مى گردند.

متقاضيان پس از ثبت نام در سامانه خودروهاى وارداتى و شركت در قرعه كشى، مى توانند خودروهاى خود را از طريق نمايندگى هاى گودرزى خريدارى كنند.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=21587
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه