JAECOO 7 سیستم چهارچرخ محرک هوشمند را بازتعریف می کند:

JAECOO 7 برتر از شاسی بلندهای شهری و راحت تر از آفرودهای

‏JAECOO 7 فراتر از ظاهر چشمگیر خود، در به نمايش گذاشتن قدرت و عملکرد آفرود نیز بخوبى می درخشد. اين خودرو، حالا به عنوان یک SUV شهری با قابلیت بالاى آفرود، در دسترس خانواده ها قرار دارد.

سرعت پرس-JAECOO 7  با برخوردارى از موتور ١.٦ ليترى TGDI كه ١٩٧ اسب بخار قدرت دارد، شتاب صفر تا صدى در محدوده ٨ ثانیه، ساختار شاسى با بيش از ٨٠ درصد از ترکیب فولاد (استحکام بالا)،انواع سیستم هاى هوشمند کمک راننده و سازگاری بی عیب و نقص با هفت موود رانندگى، عملکرد بی نظیری را به نمايش مى گذارد كه آن را برتر از اکثر SUV های شهری مى كند. JAECOO7 حالا سفر جهانی خود را آغاز کرده است تا در ماه سپتامبر به بازار اروپای شرقی نفوذ کند.

قابلیت های غیرقابل انکار آفرود که نمی توان آنها را نادیده گرفت

‏JAECOO 7 با این حال، چه از نظر طراحی بیرونی و چه مشخصات عملکردی، JAECOO 7 دارای قابلیت هایی است که آن را فراتر از هم کلاسان خود قرار مى دهد. درواقع به طور مشخص مى توان رفتار JAECOO را ، فراتر از یک کلاسیک دانست.
‏JAECOO 7 برای پاسخگویی به انتظارات مخاطبانى که خواستار متمایز بودن خودروى خود هستند با اتكا به زیبایی‌شناسی کلاسیک، از زبان طراحی پیشرفته‌ای استفاده می‌کند که يك خودروى شیک و مدرن آفرود را در بر می‌گیرد.
سبک کلی قدرتمند و مربعى(جعبه اى) ‏JAECOO 7 با جلوپنجره ماتریسی و چراغ های جلوی LED شارپ همراه شده تا قدرت خالص و بی عیب و نقصى را به تصویر بکشد.
استفاده فراوان از خطوط مستقیم در كناره ها، حس اقتدار و استحکام را برجسته و لایه هایی را به عمق بصری اضافه می کند. ضمن اينكه دستگیره‌های مخفی، رینگ‌های آفرود و سایر عناصر، نماى سخت و خشن آن را بیشتر می‌کنند.
‏JAECOO 7 فراتر از ظاهر چشمگیر خود، در نمايش قدرت و عملکرد آفرود نیز بخوبى می درخشد. این خودرو دارای یک موتور 1.6TGDI است که ١٩٧ اسب بخار قدرت دارد و گشتاورش معادل ٢٩٠ نیوتن متر است. این پیشرانه با یک گیربکس ٧ سرعته دوکلاچه تر سينك می شود و در مبحث انتقال قدرت، گزینه های دو و چهار چرخ متحرک را ارائه می دهد. عملکرد شتاب آن نيز چشمگير بوده و در محدوده ٨ ثانیه اعلام شده است.
علاوه بر این، جيكو ٧ به عنوان يك آفرود توانا از زاویه ورود ٢١ و خروجى ٢٩ درجه اى برخوردار شده كه در كنار فاصله ٢٠٠ ميلي مترى از سطح زمین، توانايى عبور از مسيرهاى ناهموار برايش فراهم شده است. اين نكته هم ناگفته نماند كه اين خودرو، توانايى خیره‌کننده عبور از ميان آب با عمق ٦٠٠ میلی‌متر را دارد! در حقيقت برخوردارى از چنین مشخصات فوق‌العاده‌ای، تضمین كننده تواناييى هاى JAECOO 7 برای کشف و لذت بردن از طبیعت است.


 
“دانشجوی افتخاری” آفرود هوشمند

‏JAECOO به عنوان یک برند آفرود در حال ظهور، طرحى رویایی در حوزه هوش دارد.اين برند با اقتباس از دو دهه طولانى در ساخت خودرو، آفرود را بازتعریف کرده است و JAECOO 7 نمایانگر جستجويى عمیق در آینده حرکت هوشمند است.
‏JAECOO 7 در كلاس خود، مجهز به صفحه نمایش مالتى مدياى ١٤.٨ اینچی، كلاستر تمام ال سی دی ١٠.٢٥ اينچى و فرمان چند کاره سه پره با كليدهاى فلت است.
فضای تكنيكى در کابین هوشمند JAECOO 7 كاملاً قابل لمس است.
در كابين اين خودرو با استفاده از تراشه Qualcomm اسنپ دراگون ٨١٥٥، تعاملات چابک تر می شوند و افزودنی هایی چون اسپيكرهاى SONY، تصویربرداری ٥٤٠ درجه پانوراما و نمایشگر W-HUD هدآپ شما را با يك ترکیب عالی از فناوری و تجمل روبرو مى كند. مجموعه اى از فناورى هاى هوشمند كه به کاربران ارتقای جامعی از لذت يك رانندگی هوشمند را ارائه می دهد.
سیستم هاى کمکی رانندگی هوشمند JAECOO 7 نيز در كنار سیستم انحصاری آفرود هوشمند ARDIS، به طور بی عیب و نقصی با ٧ حالت رانندگى شامل شهری، بیابانی، کوهستانی، عبور از آب، گلی و غیره سازگار شده و یک رانندگى هوشمند و دلچسب را ارائه می دهد.

زیبایی، عملکرد، هوش… و قدرت چندوجهی JAECOO 7، آن را بر‌تر از خودروهای شاسی‌بلند شهری و راحت‌تر از آفرودهای سنتی بازار كرده و جايگاه آن را به عنوان “دانشجوی افتخاری” آفرودهای هوشمند تثبیت می‌کند. پیشرفت‌های جيكو در فناوری هوشمند و ایمنی نه تنها نقاط قوت اين برند در عرصه فناوری را نشان می‌دهد، بلکه امکانات و مسیرهای جدیدی را نيز برای اکوسیستم حركت تعريف مى كند.
‏JAECOO 7 به طور مداوم به عمق فناوری، ابعاد و زواياى تجربه کاربر می پردازد و به سرعت در سطح جهانی گسترش می یابد.
اين برند در ماه سپتامبر، به طور رسمی در اروپای شرقی راه اندازی می شود و به دنبال آن در کشورهایی چون مکزیک، عربستان سعودی و شیلی نيز معرفی خواهد شد.

با تثبیت حضور جهانی جيكو، اين برند با موقعیت انقلابی خود در آفرود، تلاش مى كند تا از طریق عرضه محصولات پیشگام، همه کاره و نوآورانه خود، سبک جدیدى از رانندگى آفرود را به کاربران ارائه دهد.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=16353
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه