فروش بك ايكس ٣ آغاز شد:

BAC ايكس ٣ پرو خوش قيمت ترين مينى كراس بازار

شرايط فروش BAC X3 پرو از سوى شوكت خودروسازان بم اعلام شد. قيمت مصوب اين خودرو ٨.٨٩٠.٧٤٥.٠٠٠ ريال است.

به گزارش پايگاه خبرى سرعت پرس، شركت خودروسازان بم طى اطلاعيه اى شرايط فروش كراس اور كوچك BAC يا همان بك ايكس٣ پرو را اعلام نمود.

طبق اين اطلاعيه كه در زير مشاهده مى شود، متقاضيان اين خودرو ميتوانند با مراجعه به نمايندگى ها و ثبت نام اين خودرو از طريق https://www.bamco.ir/dealers-list نسبت به خريد آن اقدام نمايند. قيمت مصوب اين خودرو ٨.٨٩٠.٧٤٥.٠٠٠  ریال، زمان تحويل آن ٩٠ ووز كارى و جريمه تاخير در تحويل آن ماهيانه ٣٪؜ خواهد بود. خودروهاى فوق مدل ١٤٠٣ بوده و در ٦ رنگ سفيد – مشکی -قرمز-آبی زنگاری-خاکستری و طوسی روشن متاليک عرضه مى شوند.

BAC X3 pro از یک پیشرانه ١.٥ لیتری تنفس طبیعی بهره می‌برد كه ١٠٢ اسب‌بخار قدرت  و ١٥٠ نیوتن‌متر گشتاور دارد. اين نيرو از طریق یک گیربکس اتوماتیک CVT به چرخ‌های جلو انتقال مى بابد‌. این پیشرانه در هر صد کیلومتر به طور متوسط به ٦.١ لیتر سوخت مصرف مى كند. سیستم تعلیق در بخش جلو از نوع مك ‌فرسون و در بخش عقب از نوع پیچشی نیمه‌مستقل است.

داخل كابين BAC ساده و درعين حال زيباست و سطح تجهيزات آن با وجود امكاناتى چون استارت دکمه‌ای و ورود بدون کلید به خودرو، سان روف، سیستم مالتی مدیا ٨ اینچى، کروزکنترل و انواع سامانه هاى كمك راننده كامل بوده و به نظر مى رسد با توجه به سگمنتى كه در آن قرار دارد و قيمت معقولى كه براى آن در نظر گرفته شده است، از فروش خوبى برخوردار شود.

جهت دريافت ليست نمايندگى ها اينجا كليك كنيد

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=18867
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه