خدمات پس از فروش كرمان موتور توسعه مى يابد:

راه اندازی سرویس در محل کرمان موتور در شهر مشهد + جزئیات

مدیر عامل شرکت خدمات و تجارت بم خودرو (نماینده رسمی خدمات پس از فروش محصولات کرمان موتور) از راه اندازی خدمات سرویس در محل در شهر مشهد خبر داد.

به گزارش پايگاه خبرى سرعت پرس، دكتر جواد تکی زاده مديرعامل شركت خدمات و تجارت بم خودرو، با بیان اینکه با توجه به نیازسنجی‌های انجام شده و فروش قابل توجه محصولات شرکت کرمان موتور در شهر مشهد، ارائه خدمات سرویس در محل موجب رضایت مشتریان می شود خاطر نشان کرد: “ارائه این سرویس در استان های تهران و البرز از سال 96 راه اندازی شده است که در همین راستا نیز اولین درخواست خدمات سرویس در محل در شهر مشهد در تاریخ 4 آبان با حضور نماینده‌های امداد خودرو و مدیر نمایندگی 2016 کرمان موتور در محل مورد نظر مشتری انجام شد.”

تكى زاده “صرفه جویی در زمان و هزینه”، “انجام خدمات مطابق تعرفه هاى مصوب”، “اعزام تکنسین های مجرب و آموزش دیده”، ” استفاده از قطعات مورد تایید شرکت کرمان موتور” و ” امکان اخذ نوبت در تمامی روزهای هفته” از مزایای خدمات سرویس در محل ذکر کرد.

مدیر عامل شرکت خدمات و تجارت بم خودرو در مورد چگونگی سرویس های قابل ارائه به مشتری در این طرح گفت: خدمات سرویس در محل شامل تمامی خدمات مربوط به سرویس‌های ادواری خودروها نظیر تعویض روغن موتور و گیربکس، تعویض فیلتر روغن و بنزین و اتاق، به روزرسانی نرم افزارگیربکس، عیب یابی و رفع کد خطا، به روزرسانی نرم افزارهای صوتی و … می باشد.


وى ضمن تاکید بر کیفیت خدمات و استفاده از تجربه موجود خدمات سرویس در محل طی سال های گذشته در ارائه خدمات به مشتریان متقاضی در شهر مشهد، ابراز امیدواری کرد که با هماهنگی های انجام شده تا پایان سال جاری خدمات سرویس در محل در سایر کلان شهرها نیز راه اندازی خواهد شد.
بدیهی است ارائه خدماتی نظیر سرویس در محل علاوه بر تکریم مشتریان، در راستای مسئولیت های اجتماعی این شرکت برای کاهش ترافیک، مصرف سوخت و در نهایت کمک به کاهش آلودگی هوا طراحی و توسعه خواهد یافت.
مشتریان شرکت کرمان موتور می توانند جهت اخذ نوبت خدمات سرویس در محل، در استان‌های “تهران” و “البرز” و “شهر مشهد”، با شماره 42724-021 (داخلی 1) تماس و یا از طریق وب سایت www.bamkhodro.com اقدام نمایند.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=5329
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه