جام جهانى قطر و فونيكس:

خدمات ویژه برای مالکان خودروهای فونیکس در جام جهانى قطر

سرعت پرس - برند فونیکس که به‌عنوان نامی پیشرو در پشتیبانی همه‌جانبه از مشتریان شناخته می‌شود، همگام با این شور و هیجان عمومی، مالکان خودروهای آریزو6پرو، تیگو7پرو و تیگو8پرو را در کشور میزبان جام جهانی همراهی خواهد کرد.

سرعت پرس– حدود دو هفته تا شروع بزرگترین رویداد فوتبالی در سطح جهان باقی مانده و هیجان عاشقان فوتبال، روز به روز بیشتر می‌شود. اولین جام جهانی در آستانه فصل زمستان و نخستین جام جهانى که در منطقه خاورمیانه برگزار می‌گردد. شور و هیجان این فستیوال بین‌المللی به حدی بالاست که خواه ناخواه تمام مسائل اجتماعی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. طرفداران ایرانی هم از این قاعده مستثنی نیستند و بسیاری از هموطنان برای تماشای بازی‌های این جام در قطر حضور خواهند یافت.

برند فونیکس که به‌عنوان نامی پیشرو در پشتیبانی همه‌جانبه از مشتريان شناخته می‌شود، همگام با این شور و هیجان عمومی، مالکان خودروهای آریزو6پرو، تیگو7پرو و تیگو8پرو را در کشور میزبان جام جهانى همراهی خواهد کرد. خدمات ویژه فونیکس از 21 تا 27 آبان برای دارندگان این خودروها ارائه می‌گردد و مهلت ثبت نام برای استفاده از این خدمات، تا ساعت 19:30 روز 19 آبان است. به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره جزئیات و بهره‌مندی از خدمات فونیکس در طول جام جهانى قطر به نشانی زیر مراجعه نمایید:https://www.cheryinternational.com/worldcup/index.html

مديران خودرو به عنوان يكى از خودروسازان فعال محصولات متنوعى را به بازار عرضه مى كند. فونيكس نيز برند زيرمجموعه اين خودووساز است كه محصولات لوكس را شامل مى شود.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=5317
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه