امدادگران گروه بهمن پشتیبان و خدمت‌رسان زائران اربعين خواهند بود

خدمات پس از فروش گروه بهمن از 18 لغایت 29 شهریور ماه در طرح اربعین حسینی (ع)، خدمات امدادی به تمامی خودروهای تولیدی خود را در مسیرهای منتهی به مرزهای خروجی ارائه می دهد.

 

سرعت پرس– خدمات پس از فروش گروه بهمن از 18 لغایت 29 شهریور ماه در طرح اربعين حسینی (ع)، خدمات امدادی به تمامی خودروهای تولیدی خود را در مسیرهای منتهی به مرزهای خروجی ارائه می دهد.
گروه بهمن با هدف مشارکت در شور معنوی پیاده روی عظیم عزاداران سید الشهدا و یارانش در اربعين حسینی امدادگران خودرویی خود را در مسیر این حرکت عظیم معنوی بسیج کرده است. این دومین مشارکت گروه بهمن در این حرکت عظیم معنوی سال 1401 است. پیش از این نیز گروه بهمن 200 مینی بوس مدرن خود را به منظور تسهیل در امور زائران اربعین در اختیار شهرداری تهران گذاشت.
در همین راستا، تعداد ده عاملیت گروه بهمن در مسیرهای منتهی به این حرکت از تاریخ 18 تا 29شهریور با افزایش ساعات فعالیت خود، آماده ارائه خدمات تعمیرات خودرویی به زائران خانواده بهمن هستند. این نمایندگان از ساعت 8 صبح تا 18 آمادگی رفع ایرادات فنی خودروی خانواده گروه بهمن را دارند.
در طول اجرای این طرح، امدادگران مستقر در نواحی مرز خسروی، مهران، چذابه و شلمچه نیز به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات امدادی و ضروری به مسافران اربعين هستند. ارائه خدمات امدادی در این طرح به صورت رایگان به تمامی خودروهای تولیدی بهمن موتور در مسیرهای منتهی به مرزهای خروجی صورت می گیرد و در صورت ارائه خدمت تنها هزینه قطعات یدکی اخذ می شود.
گفتنی است؛ گروه بهمن در جهت هر چه بهتر برگزار شدن این طرح، پیش از آغاز طرح، جلسات مشترک با فرمانداری و رئیس پلیس راهور شهرهای قصر شیرین، مهران، شلمچه، خرمشهر و سوسنگرد داشتند. همچنین جهت ارائه خدمات مطلوب، واحد توسعه خدمات و امداد گروه بهمن بر نحوه ارائه خدمات امدادی نظارت کامل خواهد داشت.
زائران گرانقدر در صورت نیاز به دریافت خدمات امدادی می‌توانند با شماره تماس 48027-021 (داخلی 1 و سپس 3) یا موبایل اپ بهمن در تمام ساعات شبانه روز ارتباط بگیرند.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=3220
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه