فيدليتى پرستيژ مدرن در مرکز خرید سیوان سنتر تهران

بهمن موتور نسخه پرستیژ خودروی محبوب فیدلیتی را در مرکز خرید سیوان در معرض دید علاقمندان گذاشته است.

به گزارش پايگاه خبرى سرعت پرس، فيدليتى پرستيژ یک SUV کاملا متمایز از رقبای خود است که طراحی خاص اين خودرو با خطوط کشیده و قدرتمند، ظاهری با ابهت به آن می‌دهد و فناوری‌های پیشرفته نهفته در آن، تجربه سفر و رانندگی را برای کاربران خود جذاب می‌کند.

فيدليتى پرستيژ از یک موتور 1600 سی.سی توربو شارژ با فناوری پاچشش مستقیم سوخت موسوم به TGDI با ١٩٧ اسب بخار قدرت بهره می‌برد. بهره‌وری بالای این موتور سبب می‌شود فيدليتى پرستيژ عملکرد خوبی در مسیرهای پر فراز و نشیب جاده‌ها داشته باشد به ویژه آنکه این خودرو از انواع تکنولوژی‌های کنترلی و تعادلی استفاده می‌کند.
فیدلیتی پرستیژ را می‌توان در دسته خودروهای به‌روز دنیا به حساب آورد. بهره‌گیری از فناوری‌های سیستم ضد واژگونی، رادار تشخیص نقطه کور، هشدار تصادف از عقب، هشدار حرکت بین خطوط، دستیار جلوگیری از برخورد هنگام تغییر خطوط، ترمز اضطراری پیشرفته و سیستم هشدار تصادف از جلو تنها بخشی از امکانات بی‌نظیر این خودرو است. به همین ترتیب از نظر سایر فناوری‌های حفاظت از راننده و سرنشینان می‌توان به این مهم اشاره کرد که فیدلیتی پرستیژ چهار کیسه هوای راننده، سرنشین جلو و جانبی و همینطور دو کیسه هوای پرده‌ای دارد.


فیدلیتی یک SUV پرطرفدار در بازار است که به دلیل پشتیبانی توسط شرکت بهمن موتور، خریداران را در ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت مطمئن می‌کند.
علاقمندان می‌توانند برای مشاهده توانایی‌های فنی و سایر ویژگی‌های ظاهری فيدليتى پرستيژ به مرکز خرید سیوان (سیوان سنتر) در شرق تهران مراجعه کنند.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=14269
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه