۱۱۰۰ دستگاه خودرو برقی ۵ روزه مجوز استاندارد گرفتند

مدیرکل استاندارد استان تهران گفت: حدود ۱۱۰۰ دستگاه خودرو برقی در کمتر از ۵ روز کاری، با داشتن تاییدیه، موفق به دریافت گواهینامه انطباق شدند و مجوز استاندارد برای آنها صادر شد.

به گزارش پایگاه خبری سرعت پرس و به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از اداره کل استاندارد استان تهران، محمدحسین طاهری مدیرکل استاندارد استان تهران در جریان بازدید میدانی از وضعیت خودرو‌های در حال ارزیابی در گمرک غرب تهران گفت: در 5 ماه گذشته، حدود 2900 دستگاه انواع خودرو از این گمرک گواهینامه انطباق دریافت نموده و مجوز استاندارد برای آنها صادر شد.

وی که به منظور نظارت مستمر بر تسریع و تسهیل فرآیند واردات خودرو‌ها و ارزیابی انطباق آن، برای چندمین بار در طول یک سال گذشته از این گمرک بازدید کرد، افزود: حدود 1100 دستگاه خودرو برقی در کمتر از 5 روز کاری، با داشتن گواهی صحه‌گذاری تاییدیه نوع و ارایه اظهارنامه به اداره استاندارد مستقر در گمرک و رعایت سایر قوانین و مقررات، موفق به دریافت گواهینامه انطباق شدند.

گفتنی است، در 5 ماه گذشته، حدود 2900 دستگاه خودرو شامل 776 کامیون کشنده و 2100 دستگاه انواع خودروی سواری، موفق به دریافت گواهینامه انطباق از این اداره‌کل شدند.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=21600
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه