اپیزود هفتم از پادکست رادیو کامیون منتشر شد:

یادداشت های کامیونی

پادکست رادیوکامیون، خدمت ویژه‌ای در راستای مسئولیت‌های اجتماعی است که از سوی شرکت آرین دیزل به جامعه بزرگ کامیون‌داران و تمام علاقمندان و دنبال کنندگان پادکست ارائه می‌گردد.

سرعت پرس– پادکست رادیو کامیون که اپیزود یادداشت های کامیونی، قسمت هفتم از این پادکست است، کاری فرهنگی در راستای مسئولیت‌های اجتماعی آرین دیزل برای آن دسته از رانندگانی است که در جاده‌ها مشغول کار پراسترس و سخت رانندگی و حمل کالا تا مقصد هستند. یک برنامه ویژه شامل بخش‌های مختلف گفتگو با رانندگان، پخش موزیک، روایت و برنامه های سرگرم کننده‌ای همچون گفتگو با هنرمندان. آرین دیزل خود در معرفی اپیزود هفتم از فصل اول رادیو کامیون با عنوان یادداشت های کامیونی که با صدای گرم منصور ضابطیان همراه است، می‌گوید:

“ما در کنار شما هستیم تا از جاده‌ها و زندگی پرماجرای رانندگان کامیون صحبت کنیم. پس کمربندها رابندید و آماده شوید تا همراه ما در جاده‌ها صفر کنید.”

از دی ماه 1402 تاکنون، هفت اپیزود از رادیو کامیون منتشر شده است و علاقمندانی که تاکنون برنامه جذاب رادیوکامیون را دنبال نکرده‌اند، می‌توانند از طریق کست‌باکس این پادکست سرگرم‌کننده را دنبال کنند.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=22325
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه