مدیر عامل گروه سایپا در بازدید از خطوط تولید ایران کاوه گفت:

کیفیت، تجاری سازی و توسعه محصول از اولویت های گروه سایپا است

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: در خصوص خودروهای تجاری توجه ویژه ای در گروه سایپا وجود دارد و تجاری سازی جزء اولویت های اصلی است. رعایت دستورالعمل های کیفی در تولید محصولات استاندارد باید در اولویت همه همکاران قرار داشته باشد و با افزایش بهره وری، می توان ظرفیت و پتانسیل گروه را بالا برد.

به گزارش سرعت پرس و به نقل از سایپانیوز، محمدعلی تیموری در حاشیه افتتاح و بازدید از خطوط تزریق فوم یخچالی نیسان و اتاق بار پادرا گفت: شرکت ایران کاوه سایپا یکی از شرکت‌های استراتژیک گروه سایپا است که در چند سال گذشته مورد توجه قرار نگرفته است.

او افزود: خودروهای تجاری در ایران از مزیت بالایی برخوردارند و شرکت ایران کاوه سایپا با تعریف پروژه های توسعه محور علاوه بر اینکه در خود کارخانه ایران کاوه سایپا اشتغالزایی ایجاد کرده، توانسته بستر ایجاد شغل در جامعه را نیز افزایش دهد.

مدیرعامل گروه سایپا گفت: تجاری سازی و کاربری سازی به دلیل درگیر بودن نیروی انسانی در مراحل تولید، امکان رشد اشتغال نیروی انسانی در آن مجموعه را افزایش می دهد و بر همین اساس سایپا با تمام توان تلاش خواهد کرد تا این موضوعات را در شرکت ایران کاوه سایپا افزایش دهد و اشتغال مناسبی در استان البرز ایجاد شود.

تیموری افزود: تولید خودروهای تجاری و کاربری سازی آنها علاوه بر افزایش ارزش افزوده محصول، رشد پایدار و توسعه برای گروه سایپا، می تواند تضمین کننده اشتغال مناسب در جامعه نیز باشد که این موضوع از اهمیت بالایی برای گروه خودروسازی سایپا برخوردار است.

او گفت: در حال حاضر در شرکت ایران کاوه سایپا، خودرو نیسان کاربری سازی می شود و در فاز بعدی تولید اتوبوس، مینی بوس و مینی باس است که در دستور کار قرار دارد و تولید این محصولات می تواند ظرفیت اشتغالزایی بالایی در این شرکت ایجاد کند.

مدیرعامل گروه سایپا تصریح کرد: شرکت ایران کاوه سایپا با تکیه بر توان متخصصان داخلی امروز توانسته خطوط تزریق فوم یخچالی نیسان و اتاق بار نیسان پادرا را در راستای توسعه این شرکت راه اندازی کند که این موضوع نشان از ظرفیت بالای این شرکت در راستای تولید محصولات تجاری و کاربری سازی در گروه سایپا است.

تیموری افزود: گروه سایپا می تواند با هم افزایی، علاوه بر خلق ارزش و تولید محصولات جدید با استانداردهای جهانی، با تکیه بر متخصصان و کارکنان کل مجموعه در مسیر رشد و توسعه پایدار قرار گیرد.

او خاطر نشان کرد: سازمان باید به صورت یکدست و هماهنگ باشد تا امکان تولید محصول باکیفیت فراهم شود.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تعریف پروژه های مناسب و توسعه محور را در راستای اهداف سازمان مهم دانست و گفت: شکل گیری پروژه های مختلف در حوزه های تولید محصول می تواند برند گروه سایپا را در سال های آینده به جایگاه بالایی ارتقاء دهد.

تیموی گفت: تفکر سیستمی و توسعه محور در گروه سایپا شکل گرفته است که نیاز است با خلق ارزش و بهبود فرایندها، مسیر رشد و تعالی گروه خودرو سازی سایپا بیش از پیش هموار شود.

در ادامه حسین قربانی مدیرعامل شرکت ایران کاوه با ارائه گزارشی از افزایش 41 درصدی توليد محصولات شاسی وكاربری نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: توسعه محصولات جديد درحوزه كاربری سبك با توليد اتاق بارهای كمپرسی نيسان و پادرا پلاس در دو نوع تك سوز و دوگانه سوز و همچنين اتاق بار يخچالی نيسان انجام شده است.

قربانی افزود:‌ درحوزه طراحی و توسعه محصولات نيمه تريلر پيشرفت هايی صورت گرفته است كه به زودی از محصولات نمونه و صادراتی رونمايی خواهد شد.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=4401
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه