پیشنهاد جدید تسلا به مشتریان آلمانی

اخبار رسیده از تسلا نشان می‌دهد دارندگان رزرو تسلا مدل Y و مدل ۳ آلمان ممکن است با شرایط فروش غیرمنتظره‌ای روبه‌رو شوند.

به گزارش پایگاه خبری سرعت پرس و به نقل از دنیای اقتصاد – کسانی که نتوانند یا نخواهند خودروی برقی جدید خود را قبل از پایان سال ۲۰۲۲ تحویل بگیرند، ممکن است مشوق‌های دولتی را که هنگام ثبت سفارش روی آن حساب می‌کردند، از دست بدهند. اکنون گزارش شده است تسلا پیام‌‌‌هایی به این دست از مشتریان خود ارسال می‌‌کند تا به مردم بگوید ما تفاوت مربوط به مشوق‌ها را پوشش خواهد داد.

تسلا در حال افزایش تولید در یکی از جدیدترین کارخانه‌های خود در نزدیکی برلین آلمان است. این شرکت همچنان تاکید می‌کند که تقاضا زیاد است و کراس‌اوورهای مدل Y را به‌سرعت عرضه می‌کند، اما نمی‌‌تواند آنها را به‌سرعت تحویل دهد. مشوق‌های مختلفی برای خودروهای برقی در مناطق مختلف جهان وجود دارد و به نظر می‌رسد آنها همیشه در حال تغییر هستند. مشکل تغییرات ممکن است به این معنی باشد که شخصی که یک خودرو سفارش می‌‌دهد ممکن است در زمان تحویل گرفتن واجد شرایط مشوق دیگری شود. این مشوق می‌‌تواند بهتر باشد، اما این احتمال نیز وجود دارد که کاملا حذف شود. خوشبختانه به نظر می‌رسد تسلا تفاوت مشوق‌‌های سال‌های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ را برای هر سفارشی که در آلمان تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲ ثبت می‌شود، پوشش دهد.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=5545
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه