اولین محموله کیا سونت به شو‌ روم کوشا خودرو رسید:

پای اولین محموله از سونت به شو روم کوشا‌ خودرو باز شد

با ترخیص کیا سلتوس و سونت از گمرک، بالاخره پس از مدت‌ها انتظار، اولین محموله از کیا سونت به شو روم کوشا خودرو رسید تا بزودی و پس از قیمت‌گذاری در دسترس متقاضیان قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری سرعت پرس اولین محموله از خودروهای وارداتی کیاموتورز به شو روم کوشا خودرو نمایندگی فروش این برند در ایران رسید. بالاخره پس از مدت‌ها انتظار، گویا طلسم ترخیص خودروهای وارداتی کیا شکسته شده و اولین محموله از خودروهای کیا وارداتی -که چندین دستگاه کراس اور سونت است- به شو روم کوشا خودرو رسیده است.

محموله جدید خودروهای وارداتی کوشا خودرو شامل کیا سونت و کیا سلتوس حدود ده روز پیش از گمرک ترخیص شد. این دو خودرو کره ای پیش از این موفق به دریافت تائیدیه استاندارد کشور شده بوند و حالا با قرار گرفتن در شو روم کوشا خودرو آمادهد عرضه و فروش به متقاضیان می‌باشند.

کیا سونت  به عنوان یک کراس‌اور کامپکت و اقتصادی با پیشرانه چهار سیلندر 1.5 لیتری تنفس طبیعی به بازار عرضه خواهد شد. این پیشرانه که به طور دقیق 1497 سی سی حجم دارد، 114 اسب بخار در دور 6300 دور در دقیقه و 147 نیوتن متر گشتاور در دور 4500 دور در دقیقه قدرت تولید می کند. جعبه دنده نیز از نوع CVT است و نیروی موتور به چرخ های جلو منتقل می شود. کیا سونت توسط کوشا خودرو با تجهیزاتی مثل کیسه هوای ایمنی راننده و سرنشین جلو، کروز کنترل اتوماتیک، تنظیم ارتفاع صندلی راننده، سیستم تهویه مطبوع دستی، دوربین دنده عقب، صفحه نمایش سیستم صوتی هشت اینچی، کنترل صوتی بر روی فرمان، برنامه پایداری الکترونیکی (ESP) و سیستم مانیتورینگ فشار باد تایر (TPMS) به بازار کشور عرضه خواهد شد.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=14085
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه