توسط سيبا موتور:

پای خودروهای سنگین به بورس كالا باز شد

روز دوشنبه 12 مهرماه 1401 عرضه کامیون کشنده CA4180 - FAW در بورس کالا رقم خواهد خورد.

به گزارش پايگاه خبرى-تحليلى سرعت پرس، اين رویداد اولین تجربه عرضه خودروی تجاری در بورس کالا خواهد بود که به همت شرکت سیبا موتور انجام خواهد گرفت و خرید و فروش این محصول در بورس كالا  تابع قوانین حاکم بر این بازار خواهد بود.
متقاضیان بایستی در سامانه سجام احراز هویت شده باشند و در یکی از کارگزاری‌های معتبر ثبت نام کرده باشند. خریداران این خودروها تا 11 مهر فرصت دارند تا قیمت مورد نظر خود را اعلام کنند. البته 20 درصد قیمت پایه در حسابی وکالتی تا پایان روز 12 مهر مسدود خواهند ماند و پس از پایان معاملات، در صورت عدم موفقیت در خرید خودرو، این مبلغ آزاد خواهد شد. قیمت پایه این محصول 2میلیارد و 370 میلیون تومان اعلام شده است.
در این روش متقاضیان بایستی قیمت پیشنهادی خود را در سامانه‌ شفاف بورس کالا ثبت کنند و سپس در یک بازار شفاف سازمان بورس به کسانی که بالاترین قیمت را اعلام کرده‌‍‌اند، محصولات تعلق خواهد گرفت. سیبا موتور موعد تحویل این خودروها را دو ماهه اعلام کرده است.

شرکت سیبا موتور در است و در تاریـخ1386/03/سال ١٣٨٣ تاسيس شد و در سال 1391 بر اسـاس توافقات  صورت گرفته 51 % سهام شـرکت به گروه بهمن و %49 سهام به گروه تراکتور سازی ایران واگذار گردید. این شرکت بـا مشـارکت اولیـن و بزرگـترین هلدینـگ خودروسـاز چیـنی و بین المـللی بنام شرکت FAW و با برخورداری از پرسنـل متخصص و مجـرب، تولیـد و فـروش انحصـاری کشنده هـای تک و جفت محـور، شاسی کامیون و کامیونت 6 تنFAW  را در ایـران بر عهـده دارد. در حـال حاضر این شرکت با در اختیار داشتن  شبکه گسترده نمایندگی در سراسرکشور و راههای مواصلاتی اقدام به تهیه و توزیع قطعات و لوازم یدکی و ارائه خدمـات پس از فـروش محصولات در حـوزه گارانتی و وارانتی می نماید و همچنین به ارائه آموزش های فنی تخصصی به عاملین و نمایندگان شبکه خدمات پس از فروش ، ارائه خدمات امدادی و سیـار در مسیرهای پرتردد خودروهای تجاری اقدام مینماید.شرکت سیبـا موتور در سـال 1392 موفق به استقـرار نظام مدیریـت کیفیت و اخذ گواهینـامه ایـزو 9001:2008 گردید. این شرکت دارای رتبه برتر در میان تولید کنندگان و ارائه کنندگان خدمات پس از فـروش خـودروهای تجاری بـه تأئید سـازمان بازرسی استاندارد کشور ISQI می باشد.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=3896
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه