ون چندكاربره اينرودز تازه ترين محصول گروه بهمن، خودرويى با قابليتهاى بالاست:

ون باری اینرودز یک سرمايه گذارى برای کسب و کارها است

"ون باری اینرودز علاوه بر اینکه ابزار کار ماست نوعی سرمایه گذاری هم محسوب مى شود." این جمله خلاصه اظهارنظر خریداران ون باری ایندروز، تازه ترین محصول تجاری-شهری گروه بهمن است.

 

سرعت پرس– از نظر خریداران ون ایندرودز، ارزش واقعی این خودرو بیش از قیمت فعلی است و کسب و کارهایی که این محصول را خریداری کنند علاوه بر آنکه صاحب ابزاری با قابلیت‌ها بالا شده‌اند در حقیقت به نوعی سرمايه گذارى هم کرده‌اند.صاحب یک کارگاه متوسط تولید نان فانتزی در پاسخ به این سوال که چرا محصول اینرودز بهمن را انتخاب کرده‌اند، می‌گوید: به محض آشنایی با محصول ایندروز پنج دستگاه از آن را خریداری کردیم. این وسیله برای توزیع محصولات ما به فروشگاه‌های سطح مناسب است. وی در همین رابطه می‌گوید: رانندگان این ون به دلیل قابلیت‌ها و امکانات بیشتر این خودرو در مقایسه با وانت، حین کار دیرتر خسته می‌شوند. بنابراین بازده کارایی آنها بالاتر می‌رود و رضایتمندی نیروی انسانی مجموعه افزایش پیدا می‌کند.
همین سوال را از صاحب یک مجموعه تصویربرداری پرسیدیم که او در پاسخ گفت: این خودرو امکان جابجایی ایمن تجهیزات گران قیمت تصویر برداری را به من می‌دهد. به همین دلیل نیازهای مجموعه ما با این ون باری تامین می‌شود. وی در پاسخ به این سوال که آیا با مشکل خاصی در این خودرو مواجه شده‌اند یا خیر، گفت: علیرغم اینکه مدتی است این خودرو تحویل آنها شده اما فعلا آماده بهره برداری نشده است.
در همین رابطه در گفت‌و گو با یکی دیگر از خریداران اینرودز متوجه شدیم که وی به دنبال تعریف کاربری گردشگری برای این خودرو است. وی در توضیح این تصمیم خود گفت: وقتی با اینرودز آشنا شدم به نظرم آمد این خودرو می تواند برای کمپینک و اهداف گردشگری مناسب باشد. به همین دلیل خریداری این خودرو برای من به صرفه آمد. وی در پاسخ به این سوال که آیا تاکنون پروژه گردشگری را با این خودرو اجرا کرده یا خیر، گفت: تاکنون فرصت اجرای این ایده بدست نیامده است. این خودرو سرمایه کار من است. قیمت فعلی این خودرو بسیار پایین‌تر از ارزش واقعی آن است. حتی اگر من موفق به اجرای طرح خود نشوم، با افزایش قیمت این خودرو سرمایه ثابت مجموعه من نیز افزایش خواهد کرد. لذا ضرر و زیانی متوجه من نخواهد بود.


خريدارى ون اينرودز يك سرمايه گذارى است


یک فعال حوزه قطعات یدکی خودرو در خصوص تجربه استفاده از این ون می‌گوید: مهمترین ویژگی ایندروز قابلیت فضاسازی داخل آن است. از آن مهمتر ایندروز مجوز تردد در محورهای اتوبانی و بزرگراهی را دارد، بنابراین خودروهای ما برای جابجایی بار جریمه یا توقیف نمی‌شوند.
به نظر می‌رسد به دلیل ناشناخته بودن تیپ ون‌های باری در ایران هنوز ظرفیت‌های کاربری این محصول در کشور ناشناخته است. به همین دلیل تعدادی از خریداران این محصول امید دارند تقاضا برای خرید این محصول افزایش پیدا کند. از نظر مشتریان فعلی ایندروز این محصول انعطاف زیادی برای کاربری‌های متنوع دارد؛ آنها می‌گویند به زودی مشاغل مختلف از این خودرو استفاده خواهند کرد.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=5016
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه