بزودى:

نيسان ترا در ايران

شركت پرشيا خودرو كه پيشتر به عنوان نماينده رسمى فروش و خدمات پس از فروش ب ام و و مينى شناخته مى شد با توجه به جايگاه خود در بازار ايران با وسواس بيشترى به انتخاب محصول پرداخته و حالا قرار است نيسان ترا را توليد و به بازار عرضه كند.

سرعت پرس- چند وقتى است كه اكثر خودروسازان با كم رنگ شدن تحريم ها، به سراغ خودروسازان خارجى رفته و مدلهاى متنوعى را مونتاژ  و به بازار عرضه كرده اند. در اين ميان اما شركت پرشيا خودرو كه پيشتر به عنوان نماينده رسمى فروش و خدمات پس از فروش ب ام و و مينى شناخته مى شد با توجه به جايگاه خود در بازار ايران با وسواس بيشترى به انتخاب محصول پرداخته و همين موضوع باعث شده است تا با تاخير بيشترى نسبت به رقبا وارد بازار رقابتى شوند. حالا ولى وسواس آنها جواب داده و قرار است خودرويى شناخته شده و معتبر را توليد و به بازار عرضه كنند كه قطعاً مورد توجه قرار خواهد گرفت. خودرويى به نام نيسان ترا 

نيسان ترا محصولى است كه قرار است شركت مانیان خودرو به عنوان زیرمجموعه‌ای از هلدینگ فرزانگان فارس نیکو (شرکت پرشیا خودرو) توليد و به بازار عرضه كند. مانیان ترا در آن سوى آبها توسط شركت ژنگژو/نیسان توليد شده و حالا قرار است در ايران هم مونتاژ گردد.

این خودرو  داراى يك پیشرانه 2.0 لیتری توربو T-GDI میتسوبیشی است كه با يك جعبه دنده اتوماتيك ٨ سرعته ZF سينك شده است. 

ابعاد آن با ٤٨٨٢ میلی‌متر طول، ١٨٥٢ میلی‌متر عرض و ١٨٥٠ میلی‌متر ارتفاع و همچنين فاصله محوری ٢٨٥٠ میلی‌مترى آن را در قواره يك شاسى بلند ميدسايز قرار مى دهد. ضمن اينكه شاسی نردبانی مستقل آن در كنار سامانه چهارچرخ محرک با تمرکز بیشتر روی محور عقب، باعث مى شود تا قابليت هاى آفرودى آن پررنگ شود.

هنوز حرفى از زمان، شرايط فروش و قيمت اين خودرو حرفى به ميان نيامده اما با توجه به كاتالوگ و مشخصات فنى منتشر شده، به نظر نمى رسد كه پيش بينى قيمت آن كار خيلى سختى باشد!

در انتها بروشور مشخصات اين خودرو از نظرتان مى گذرد:

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=20040
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه