نارضایتی آمریکایی‌ها از تسلا

نتایج یک نظرسنجی حاکی از آن است که در مقایسه با دیگر برندهای خودروهای برقی در آمریکا مصرف‌کنندگان کمترین رضایت را نسبت به خودروهای تسلا دارند.

به گزارش پایگاه خبری سرعت پرس به نقل از  رویترز – نتایج نظرسنجی نشریه کانسیومر ریپورتز، درباره قابل‌اعتماد بودن خودروهای برقی نشان می‌دهد در‌حالی‌که میزان تقاضا برای خودروهای برقی و پیکاپ‌های بزرگ در مقایسه با دیگر انواع خودروها در بازار آمریکا بالاتر بوده، اما در عین حال بیشترین مشکل را هم دارند.

نتایج این نظرسنجی نشان‌دهنده افزایش اقبال عمومی نسبت به خودروهای هیبریدی است؛ به گونه‌ای که ۳۶درصد شرکت‌کنندگان گفته‌اند که می‌خواهند خودروی هیبریدی بخرند. خودروهای تولیدی شرکت تسلا هم که گران‌ترین شرکت خودروسازی جهان به شمار می‌رود، در میان ۲۴ برند خودروی برقی موجود در بازار آمریکا از نظر رضایتمندی مشتریان جایگاه نوزدهم را به دست آورده است. خودروهای تسلا هنوز در سیستم تعلیق، فرمان، هیدرولیک فرمان، قطعات بدنه و رنگ مشکل دارند. در ماه اکتبر شرکت تسلا که بنیانگذار آن ایلان ماسک، ثروتمندترین فرد جهان، است، اعلام کرد برای سال جاری به هدف‌گذاری خود برای تولید نخواهد رسید و دلیل آن هم مشکلات لجستیکی بوده است. بهترین برند موجود در این لیست لکسوس بوده و شرکت‌های ژاپنی و کره‌ای هفت جایگاه برتر این نظرسنجی را به خود اختصاص داده‌اند. در میان برندهای آمریکایی هم فقط شرکت لینکلن توانسته در جمع ۱۰ شرکت برتر قرار گیرد.

منبع: مهر

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=5747
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه