مگان الکتریکی چند؟

شاسی‌بلند الکتریکی جدید رنو مگان ای-تک اکنون با قیمت‌های کمتر از ۳۶هزار پوند قابل سفارش است. اولین نمونه از این خودروی خانوادگی که رقیب پژو e-۲۰۰۸ و سیتروئن e-C۴ است و با یک بار شارژ تا ۲۸۰ مایل برد دارد، قرار است اواخر امسال وارد بریتانیا شود.

به گزارش پایگاه خبری سرعت پرس و به نقل از دنیای اقتصاد– نسخه ویژه لانچ ادیشن که مختص بریتانیاست، در صدر این محدوده قرار دارد. این خودرو دارای رینگ‌های آلیاژی ۲۰اینچی و تیغه F۱ طلایی در سپرها و همچنین سیستم صوتی هارمن کاردون و سیستم دوربین ۳بعدی با نمای اطراف است. صرف نظر از تریم، همه نسخه‌های مگان ای-تک با یک پیشرانه الکتریکی یکسان عرضه خواهند شد که یک موتور الکتریکی ۲۱۵ اسب بخاری را با یک باتری ۶۰ کیلووات ساعتی ترکیب می‌کند و با یک بار شارژ مسافتی تا ۲۸۰ مایل را ارائه می‌دهد. باتری را نیز می‌توان تا ۱۳۰ کیلو وات شارژ کرد. این موتور همچنین ۲۲۱ پوند فوت گشتاور تولید می‌کند که به مگان ای-تک اجازه می‌دهد در ۵/ ۷ ثانیه از ۰ تا ۶۲ مایل بر ساعت برسد. با این حال و در شرایطی که شتاب خودرو بسیار چشمگیر است، حداکثر سرعت فقط ۹۹ مایل در ساعت خواهد بود. این موضوع نباید برای اکثر رانندگان بریتانیایی مطرح باشد، اما کسانی که قصد بازدید از آلمان را دارند ممکن است پیشرانه سریع‌‌تری بخواهند.

اولین نمونه از این خودروی خانوادگی که رقیب پژو e-۲۰۰۸ و سیتروئن e-C۴ است و با یک بار شارژ تا ۲۸۰ مایل برد دارد، قرار است اواخر امسال وارد بریتانیا شود.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=617
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه