یک نماینده مجلس:

محصولات گروه بهمن در کیفیت بی‌نظیر است

گروه‌ بهمن را می توان جزو خودروسازان موفق کشور به حساب آورد که همیشه در کیفیت جلو بوده است.

سرعت پرس– فرهاد طهماسبی نماینده مردم نیریز در مجلس در حاشیه بازدید از غرفه گروه بهمن در هجدهمین نمایشگاه حمل و نقل،‌ عمران و خدمات شهری با بیان اینکه کیفیت محصولات گروه بهمن نسبت به دیگر خودروسازان بی‌نظیر است، گفت: گروه بهمن را می توان جزو خودروسازان موفق کشور به حساب آورد که همیشه در کیفیت جلو بوده است.

وی ادامه داد: طی بازدیدی که امروز از این گروه داشتیم، می توان گفت با ذهنیتی که از گروه بهمن داشتیم انتظار داشتیم طبق همیشه بهترین محصولات را در گروه بهمن ببینیم.

وی گفت: سه شنبه هفته گذشته در مجلس شورای اسلامی نشستی را با حضور مدیرعامل گروه بهمن داشتیم که بیشتر مباحث در خصوص تامین اتوبوس و وسایل حمل و نقل درون شهری بود و از ضرورت واردات ماشین آلات برای ناوگان حمل و نقل از شرکت های خارجی که در دفاع از شرکت های خودروساز داخلی بود، مطالبی مطرح شد.

به گفته این نماینده مجلس، نیاز است مسئولان ارشد کشوری از نزدیک محصولات گروه ‌بهمن را ببینند؛ محصولان این گروه را در تمام حمل و نقل های درون شهری، در مقیاس های بزرگ و کوچک، کم حجم و پرحجم، به کار برد.

طهماسبی با بیان اینکه گروه بهمن‌ ابتکارات خوبی به کار برده است و امکانات و تجهیزات به روزی دارد که در مقایسه با محصولات خارجی هم‌ بهتر است، گفت: با دیدن محصولات گروه‌ بهمن این تصمیم را گرفتم جلسه ای با مسئولان شهرداری برگزاری کنیم تا از این به بعد شهرداری ها از محصولات گروه بهمن استفاده کنند.

علت چابکی بهمن،‌ خصوصی بودن آن است
عزت الله اکبری تالار پشتی نماینده مردم تهران در مجلس در حاشیه بازدید از غرفه گروه بهمن در هجدهمین نمایشگاه حمل و نقل، عمران و خدمات شهری گفت:‌ به حوزه حمل و نقل و بار بی توجهی شده است و در حال حاضر نیز وزارت راه و شهرسازی از برنامه‌های توسعه و بهسازی حمل و نقل عمومی عقب هستند اما در جلسات گلایه می‌کنند ولی پای کار حاضر به نوسازی ناوگان حمل و نقل نیستند.
این نماینده مجلس در همین رابطه افزود:‌ ما از وزارت راه و شهرسازی گلایه مندیم. ایران باید علاوه بر تامین نیازهای داخلی بتواند مرکز منطقه در سطح بین المللی باشد.
اکبری تالارپشتی با اشاره به اهمیت خصوصی سازی صنایع خودروسازی گفت: علت چابکی بهمن،‌ ساختار خصوصی آن است. ایران خودرو و سایپا به این دلیل ایجاد نارضایتی می‌کنند که حیاط خلوت دولت شده‌اند.
وی در پاسخ به سوالی در خصوص حمایت از اتوبوس سازان بخش خصوی گفت:‌ تاکید ما این است که با قرارداد تضمین خرید دراز مدت باعث رشد سرمایه گذاری در بخش خصوصی در صنایعی مانند اتوبوس سازی شوند.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=4654
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه