برگزار شد:

قرعه‌کشی طرح‌های فروش محصولات ایران خودرو+ لینک اتصال

قرعه‌کشی فروش محصولات ایران‌خودرو، مرحله دوم آبان‌ماه ۱۴۰۱ به روش فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش عادی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری سرعت پرس، در این مرحله از طرح‌های فروش ایران خودرو سه گروه از متقاضیان عادی، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و دارندگان خودروهای فرسوده برای ثبت نام اقدام کردند.
نتایج قرعه کشی پس از تایید از سوی نهادهای نظارتی از طریق سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir اعلام خواهد شد. منتخبان سه روز مهلت دارند  نسبت به پرداخت وجه خودرو با توجه به بخش‌نامه های اعلام شده اقدام کرده و در صورت عدم واریز وجه نفرات ذخیره جایگزین خواهند شد.
در این مرحله از  فروش فوق‌العاده خودروهای سورن پلاس و پژو پارس سال با موعد تحویل ۹۰ روزه و فروش فوری وانت آریسان ۲  با موعد تحویل ۳۰ روزه بوده است.
همچنین قرعه کشی واجدان شرایط مشارکت در طرح‌های حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در طرح فروش فوق‌العاده محصول ۲۰۷ نیز برگزار شد.
خودروهای تارا دستی، تارا اتوماتیک، دنا پلاس دستی، دنا پلاس توربو اتوماتیک و رانا پلاس نیز در قالب پیش فروش یک ساله عرضه شد و مشتریان نهایی در قرعه کشی امروز انتخاب شدند.
مجموع خودروهای عرضه شده در این مرحله ۲۰هزار و ۵۰۰ دستگاه بود.

منبع: ایکوپرس

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=5705
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه