تاکسی‌های برقی ام وی ام به شهر تهران می‌آیند

قدم جدید مدیران خودرو برای رهبری بازار خودروهای برقى در ایران

نوشته شده توسط آوين گيلانى

شهرداری تهران برای تحقق اهداف بلندمدت خود جهتورود تاکسی‌های برقی به ناوگان تاکسیرانی پایتخت، قرادادی ارزشمندبا شرکت مدیران خودرو منعقد کرد.

سرعت پرس– صبح روز پنجشنبه 30 فروردین 1403، آقای جک لی مدیرعامل شرکت مدیران خودرو، شادی مالکی سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران وآقای کریمی سنجری مدیر پروژه خودروهای برقى وزارت صمت، قراردادتحویل 2000 خودرو برقی آریزو 5 به ناوگان تاکسیرانی پایتخت راامضا کردند.

طی این قرارداد شرایط خرید 2000 خودرو برقی ام وی ام آریزو 5 موسوم به Arrizo 5 evدر دو بخش هزارتایی طی طرح جایگزینیتاکسی‌های فرسوده با تاکسی‌های برقی برای رانندگان ناوگانتاکسیرانی کشور فراهم خواهد شد.

آقای جک لی مدیرعامل شرکت مدیران خودرو در مراسم امضای اینقرارداد، ضمن تشکر از تلاش شهرداری تهران و وزارت صمت برای ورودتاکسی‌های برقی به ناوگان تاکسیرانی کشور، اعلام کرد: مدیران خودرواولین شرکتی است که خودروهای انرژی پاک و الکتریکی را در ایرانتولید و به بازار عرضه کرد. ما به دنبال این بودیم که هرچه سریع‌ترواردات و تولید خودروهای برقی در بازار ایران به مرحله اجرا برسد و ازاراده وزارت صمت برای این امر با خبر هستیم.

مدیران خودرو، اولین تولیدکننده خودرو برقى در کشور

جک لی مدیرعامل شرکت مدیران خودرو با اشاره به آغاز تولید مدل آریزو5 برقی از دوسال گذشته، تاکید کرد: ما با تولید اولین خودرو برقی درایران حسن نیت خود را نسبت به خواسته‌ها و راهبردهای وزارت صمتاثبات کردیم.

مدیران خودرو همچنین 6 ماه پیش مدل فونیکس تیگو 8 پلاگین هایبریدرا تولید و روانه بازار کرد و فونیکس تیگو 7 پلاگین هایبرید هم به زودیوارد بازار ایران می‌شود. همچنین تا پایان سال 1403 نسخه ev خودروفونیکس FX و نسخه پلاگین هایبرید خودرو لوکس آریزو 8 نیز واردبازار می‌شوند.

البته مدیران خودرو در اهداف میان مدت و بلند مدت خود، اهدافی مانندتولید نسخه‌های پلاگین هایبریدی و الکترونیکی محصولات فعلی وهمچنین تولید محصولات انرژی پاک متعددی را دنبال می‌کند.

مدیران خودرو رهبر بازار خودروهای الکتریکی ایران

آقای جک لی تاکید کرد که مدیران خودرو رهبر در بازار خودروهای برقی وانرژی پاک در ایران است و این شرکت برنامه‌های گسترده‌ای برای تولید،عرضه و فروش این نوع خودروها در بازار ایران دارد.

وی متذکر شد که اهداف دولت و شرکت مدیران خودرو در زمینه عرضهخودروهای انرژی پاک در بازار ایران برابر است و ما به دنبال آن هستیمتا شرایط فروش این خودروها برای خریداران تسهیل پیدا کند.

ارائه تسهیلات ویژه برای رانندگان و کمک به برقى شدن موازی ناوگانتاکسیرانی کشور و بازار خودرو ایران از اهداف مهم و ویژه مدیرانخودرو بوده که ورود حداقل سه خودرو با انرژی پاک تا پایان سال 1403 خود سند محکمی بر این موضوع است.

فراهم آوردن شرایط پس از فروش مناسب

خانم شادی مالکی سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران در اینرویداد اعلام کرد: خدمات پس از فروش این خودروها یکی از دغدغه‌هایرانندگان تاکسی است که گفتگو مفیدی در این خصوص با شرکت مدیرانخودرو داشتیم. در این طرح رانندگان خودرو که از زمان ساخت آن‌ها بیشاز 10 سال می‌گذرد می‌توانند برای خرید این خودروها اقدام کنند. بسته‌های حمایتی و شرایط خرید مناسبی نیز از سمت شهرداری برایهمه خریداران در نظر گرفته شده است.

آقای جک لی در این مراسم اعلام کرد که خدمات پس از فروش مناسب برایخودروهای برقى از جمله اهداف مهم شرکت مدیران خودرو است. همچنین مدیران خودرو امیدوار است تا در آینده همکاری‌های بیشتری باشهرداری، سازمان تاکسیرانی با وزارت صمت داشته باشد.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=20098
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه