پلیس ایتالیا فیس لیفت می‌کند:

فیس لیفت ـافا جولیا برای سال 2023

سرعت پرس– تصاویر  آلفارومئو جولیا فیس‌لیفت در سال 2023، پنج ماه پس‌از انتشار چند تصویر از مدل فیس‌لیفت شده آلفارومئو استلویو 2023 مشاهده شد. این تصاویر که از اینستاگرام به بیرون درز کرده است یک سدان تغییر یافته برای نیروی پلیس ایتالیا را نشان می‌دهد. ممکن است فکر کنید که این نسخه جولیا شبیه مدل فعلی است اما با کمی دقت تغییرات جزئی را در آن می‌بینید. در چراغ های جلو، آنها دارای عناصر طراحی داخلی پیچیده‌تری هستند که به چراغ های شاسی بلند آلفارومئو توناله نزدیک و در کمال تعجب، چراغ‌های جلوی آن  با چراغ‌های استلویو فیس لیفت شده یکسان به نظر می‌رسند.

این جولیا ی تغییر یافته برای پلیس باید دارای یک جفت چراغ مه شکن دایره‌ای باشد که به قسمت جلوپنجره پایینی متصل شده است. در حالی که تریم‌های سطح پایه جولیا در اروپا از قبل به این چراغ‌های مه شکن مجهز شده‌اند. اما آن رادر مدل‌های فعلی جولیا مورد استفاده توسط نیروهای پلیس ایتالیا در دسترس نمی‌بینید. رنگ‌آمیزی پلیس نیز در مقایسه با مدل فعلی با بیشترین تغییرات به روز شده است. این تغییرات شامل بخش‌های سفید بازطراحی‌شده روی کاپوت می‌شوند که با نوارهای آبی، سبز و قرمز تکمیل شده‌اند.

جزئیات زیادی در مورد فیس لیفت آلفارومئو جولیا، که شامل زمان عرضه آن به نمایندگی‌ها می‌شود، اعلام نشده است، اما انتظار می‌رود تا اوایل سال جاری یا ابتدای سال 2023 آن را مشاهده کنیم. در عقب خودرو نیز چراغ‌های عقب جدید را برای تکمیل تغییرات د‌اریم. انتظار می رود این خودروساز ایتالیایی تا حدود سال 2027 به فروش جولیا و استلویو ادامه دهد و پس از آن به سمت تولید یک برند تمام الکتریکی بپردازد.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=1637
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه