رایزن اقتصادی و تجاری هند در بازدید از نمایشگاه تحول صنعت خودرو:

فرصت بسیار خوبی برای همکاری بین صنعت خودرو ایران و هند وجود دارد

رایزن اقتصادی و تجاری اقتصادی هند گفت: در بازدید از نمایشگاه تحول صنعت خودرو به این نتیجه رسیدم که فرصت بسیار خوبی برای همکاری بین صنعت خودروی هند با ایران فراهم است.

 


به گزارش سرعت پرس به نقل از سایپانیوز، گاتام واهی با بیان مطلب فوق افزود: همان طور که می دانید کشور هندوستان هم پیشرفت های زیادی در این صنعت داشته است و هر دو کشور می توانند از همکاری دوجانبه بهره ببرند.  رایزن اقتصادی و تجاری هند تاکید کرد: با توجه به همه محدودیت هایی که صنعت خودروی ایران با آن مواجه بوده، بسیار خوشحال کننده است که در چنین شرایطی صنعت خودروی ایران توانسته است به چنین پیشرفت هایی دست یابد.

او افزود: اقتصاد ایران به دلیل تحریم ها، با چالش های زیادی رو به رو است ولی با این شرایط اقتصاد ایران توانسته است خیلی خوب عمل کند و امیدوارم به زودی این تحریم ها برداشته شود تا پیشرفت های بیشتر حاصل شود البته که تا به حال هم کار بزرگی انجام شده است.

واهی با بیان اینکه همکاری های مختصری در گذشته بین خودروسازان دو کشور وجود داشته گفت: برخی از قطعات خودرو از زنجیره تأمین را می توان از هند تأمین کرد و می توان واردات این قطعات را به ایران تسهیل کرد.

او تصریح کرد: در زمینه ساخت قطعات خودرو، هندوستان پیشرفت خوبی داشته و به دانش خوبی دست یافته است. هند می تواند در زنجیره تامین صنعت خودرو، هر قطعه مورد نیازی را تولید کند. همچنین می توانیم با رد و بدل کردن اطلاعات، ارتباط و همکاری را به سطح بالاتری برسانیم.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=2698
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه