پیام مدیرعامل گروه صنعتی به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس

غلبه بر تحریم‌ها دفاعی مقدس از استقلال صنعتی کشور است

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو، در پیامی به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس، ضمن گرامی‌داشت این هفته، غلبه بر تحریم‌ها را نیز دفاعی مقدس از استقلال صنعتی کشور دانست.

به گزارش سرعت پرس به نقل از ایکوپرس– پیام مهدی خطیبی به این شرح است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

ایران اسلامی امروز تبدیل به یک الگوی پیشرفت، مقاومت و پایداری در برابر سختی‌ها و دشواری‌ها شده و این مهم بر هیچ انسان آزاده‌ای در سراسر جهان پوشیده نیست.
بی تردید مدیران، مسوولان، کارگران و جوانان این مرز و بوم رسیدن به موفقیت‌های بزرگ و کسب دستاوردهای بی‌شمار در عرصه‌های علمی و صنعتی را مدیون پای‌مردی قهرمانان وطن در دوران هشت سال دفاع مقدس هستند و با تأسی از راه و هدف آن مردان خداجو، امروز در عرصه‌های دیگری با پلیدی‌ها و محدودیت‌ها مبارزه می‌کنند.
امروز صنعت خودرو ایران یکی از مهم‌ترین جبهه‌های دفاع مقدس و صیانت از سرمایه‌های عظیم صنعتی در ایران سرافراز و غلبه بر تحریم‌ها مصداق  بارز دفاعی مقدس از استقلال صنعتی کشور است. چه بسا در این مسیر مهندسان، متخصصان و دانشمندان ایرانی با تمام توان خود در مسیر فتح مرزهای جدیدی از تکنولوژی و دانش فنی گام بر می‌دارند تا روز به روز از وابستگی به دیگر کشورها بکاهند و به معنای واقعی بتوانیم روی پای خود بایستیم.
هفته دفاع مقدس به ما یادآوری می کند که این راه ادامه دارد و باید تمام توان خود را به کار بندیم و با حرکت در مسیر خودکفایی با تکیه بر جوانان و نسل های افتخار آفرین وطن فصل جدیدی را در صنعت خودرو ایران بگشاییم.
بر این اساس فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به محضر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و به تمام رزمندگان، جانبازان، آزادگان، ایثارگران و خانواده های معظم شهدا تبریک عرض کرده و بار دیگر همه با هم برای اعتلای نام ایران اسلامی هم پیمان می‌شویم.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=3798
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه