عرضه ۲۰۰ خودرو در بورس کالا

۲۰۰ دستگاه خودروی لاماری ایما، روز نخست آبان‌‌ در بورس کالا روی تابلوی عرضه می‌رود. تحویل این خودرو‌ ۱۰ دی‌‌ اعلام شده است.

به گزارش پایگاه خبری سرعت پرس و به نقل از فارس – این تعداد شامل ۱۰۰ دستگاه‌ لاماری مشکی‌رنگ و ۱۰۰ دستگاه خودروی لاماری سفید‌رنگ است که ۱۰ دی‌ماه تحویل خریداران داده می‌شود. این خودرو با قیمت پایه ۹۸۱میلیون تومان در بورس کالا عرضه می‌شود. هر کد ملی صرفا مجاز به ثبت سفارش روی یکی از کدهای عرضه‌شده در تاریخ عرضه و برای یک دستگاه خودرو است و صدور سند و شماره‌گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود.

در مشخصات خودروهای عرضه‌شده اشاره شده که خریداران جهت تحویل خودرو باید یکی از نمایندگی‌های مجاز آرین پارس موتور را مطابق لیست پیوست انتخاب کنند. خریداران ملزم به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی و واریز وجه هزینه‌های زیر همزمان با تسویه اصل مبلغ از طریق وب‌گاه sales.lamari.ir هستند. این هزینه‌ها شامل ۹ درصد مالیات ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه‌ها جمعا به مبلغ ۲۴۷میلیون و ۲۸۲هزار و ۲۶۵ ریال است که به ترتیب بیمه شخص ثالث، پلاک، مالیات و عوارض شماره‌گذاری و عوارض شهرداری را شامل می‌شود.  همه هزینه‌های فوق صرفا باید توسط شخص خریدار و از حساب بانکی شخص خریدار به حساب شرکت‌ از طریق وبگاه و درگاه پرداخت الکترونیک واریز شود.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=4413
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه