در پی اعلان عدم عرضه دو محصول تارا و ۲۰۷ در بورس کالا:

شفاف‌سازی ایران‌خودرو درباره عرضه دو محصول تارا و ۲۰۷ در بورس کالا

در پی طرح سوالات مخاطبان درخصوص نحوه عرضه دو محصول تارا و ۲۰۷ در بورس کالا، گروه صنعتی ایران‌خودرو در این باره اطلاعیه تکمیلی صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری سرعت پرس، ایران خودرو در پی سوالات مخاطبان درخصوص نحوه عرضه دو محصول تارا و ۲۰۷ در بورس کالا، اطلاعیه‌ای صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:

پذیرش و عرضه خودرو در بورس کالا با هدف ایجاد دسترسی برابر مصرف‌کنندگان واقعی به خرید مستقیم از ایران‌خودرو و حذف شبکه دلالی در بازار همواره مورد تایید این شرکت بوده و در این مسیر نیز تلاش‌های زیادی با همکاری دلسوزانه مسوولان بورس کالا صورت گرفته است. 
تمامی محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو به مرور و براساس برنامه زمان‌بندی، با افزایش تیراژ تولید و مساعدت سازمان بورس، در بورس کالا عرضه خواهند شد. 
در گام نخست محصول هایما در بورس کالا عرضه شده و سبب خروج این محصول از زیان شده است. عرضه سایر محصولات نیز در دست پی‌گیری و اقدام بوده و طبق اطلاع رسانی قبلی، دو خودرو تارا و پژو ۲۰۷ برای عرضه در بورس کالا هدف‌گذاری شده است. 
در حال حاضر فرآیند پذیرش در بورس کالا برای این دو محصول در دست پی‌گیری و اقدامات برای پذیرش صورت گرفته است، اما با توجه به هدف‌گذاری ایران خودرو برای افزایش ظرفیت تولید این محصولات و افزایش عرضه به بازار، مقرر شد تحقق هدف تولید و عرضه در بورس کالا به صورت هم‌زمان صورت گیرد تا بیش‌ترین اثر مثبت در بازار خودرو حاصل شود. 
بر همین اساس، جلسات کارشناسی برای نحوه اجرای این فرآیند در حال برگزاری است و با وجود پذیرش دو محصول تارا و ۲۰۷، زمان عرضه این دو محصول در بورس کالا به آینده‌ای نزدیک و افزایش ظرفیت تولید موکول شده است.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=4660
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه