در شهریور ماه سال جاری محقق شد:

رکورد خروج خودرو از ادارات تحویل گروه سایپا شکسته شد

مدیر توزیع محصولات گروه خودروسازی سایپا گفت: گروه خودروسازی سایپا با هدف تسریع و تسهیل در ارسال و تحویل خودروهای تخصیص یافته دارای پلاک انتظامی به مشتریان بر اساس برنامه ریزی مناسب، موفق به شکستن رکورد خروج خودرو از ادارات تحویل پس از دو سال به تعداد 44 هزار دستگاه طی شهریور ماه سال 1401 شد.

به گزارش سرعت پرس و به نقل از سایپانیوز، رضا اشجعی ضمن اعلام این خبر گفت: با توجه به افزایش تولید در ماه های گذشته و با برنامه ریزی های صورت گرفته، ارسال به موقع و همچنین افزایش ظرفیت خروج و تحویل خودروها به مشتریان در دستور کار قرار گرفته است.

اشجعی با بیان اینکه علاوه بر ارسال خودروها به نمایندگی های سراسر کشور، طرح افزایش ظرفیت تحویل خودرو به صورت حضوری نیز در دستور کار قرار گرفته و بر همین اساس مراکز تحویل حضوری مشتریان در تمامی سایت های تولیدی (سایپا، سایپا سیتروئن، زامیاد و پارس خودرو) در طول ایام هفته آماده پذیرش و ارایه خدمات به مشتریان حضوری  هستند.

او افزود: مشتریان گروه خودروسازی سایپا می توانند در صورت تمایل با هماهنگی نمایندگی محل ثبت نام خود، ضمن اطلاع از محل خودرو و همچنین تخصیص و تحویل پلاک از سوی پلیس راهور ناجا با همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر نسبت به مراجعه و تحویل حضوری خودروها اقدام کنند.

مدیر توزیع محصولات گروه خودروسازی سایپا تصریح کرد: در طرح یاد شده، هزینه حمل خودرو متناسب با محل شهر ثبت نام مشتری و مطابق ضوابط شرکت سایپا، پس از تحویل خودرو محاسبه و به حساب ثبت نام کننده خودرو مسترد می شود.

شایان ذکر است در شهریور ماه سال جاری علاوه بر ثبت رکورد خروج خودرو، بیشترین تعداد خودرو تحویل حضوری از ابتدای شروع این طرح به میزان 6 هزار و 500 دستگاه نیز به مشتریان از طریق مراکز تحویل حضوری در گروه  انجام شده است.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=4529
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه