رکورد تولید روزانه خودرو در شرکت سایپاسیتروئن شکسته شد

معاون تولید شرکت سایپاسیتروئن گفت: با تلاش شبانه روزی و همت کارکنان این شرکت، رکورد تولید روزانه خودرو در شرکت سایپاسیتروئن با تولید 540 دستگاه خودرو شکسته شد.

به گزارش سرعت پرس و به نقل از سایپانیوز، معاون تولید شرکت سایپاسیتروئن با اشاره به سیاست های گروه خودروسازی سایپا مبنی بر افزایش تولید گفت: با همت و تلاش شبانه روزی کارکنان این شرکت و بهره‌مندی از امکانات و ظرفیت‌ بالای زنجیره تامین، رکورد روزانه تولید خودرو در سال جاری شکسته شد.

محمد اوجانی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه و محدودیت‌های ایجاد شده در صنعت خودروسازی کشور، گفت: با دستور مدیرعامل جدید شرکت سایپاسیتروئن مبنی بر تلاش همه جانبه مدیران و کارکنان شرکت سایپاسیتروئن در خصوص افزایش تولید و ارتقاء کیفیت محصولات و با حمایت‌ های ویژه مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و پشتیبانی شرکت های مگاموتور و سازه گستر در تسریع و تسهیل قطعات مورد نیاز، توانستیم رکورد تولید 540 دستگاه در روز را محقق و ثبت کنیم.

او با بیان اینکه دو محصول تیبا و ساینا از سبد تولیدات سایپاسیتروئن حذف شده است، اظهار داشت: از ابتدای امسال تا کنون 55 هزار و 893 دستگاه خودرو در این شرکت تولید شده است که از این میزان تولید خودرو؛ 17 هزار و 535 دستگاه ساینا، 10 هزار دستگاه خودرو تیبا و مابقی ساینا.اس است.

اوجانی با تاکید بر منویات مقام معظم رهبری در سال “تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین” خاطر نشان کرد: با تکیه بر توان نیروی کارآمد انسانی و استفاده بهینه از پتانسیل های موجود، امیدوارم بتوانیم در مسیر افزایش تولید و تحقق اهداف و برنامه های کمی و کیفی گروه سایپا گام های موثری برداریم.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=4567
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه