مدیران خودرو با محصولات جدید در اصفهان:

رونمايى از آريزو ٦ GT ، سريعترين سدان توليدى

فونيكس در برنامه توليد خود بر روى توليد خودروهاى پاك و كم آلاينده تمركز داشته و تكيه بر استفاده از فناورى هاى به روز، امتيازى است كه در محصولات اين برند از جمله آريزو ٦ GT ديده مى شود

سرعت پرس– فونيكس به عنوان برندى كه محصولات پرميوم مديران خودرو را در برنامه توليد خود دارد، در اين دو/ سه سال اخير مدل هاى متنوعى را به بازار عرضه كرده است. مدلهايى چون تيگو ٧ پرو، آريزو ٦، آريزو ٦ پرو، تيگو ٨ پرو، تيگو ٨ پرو مكس، تيگو ٨ eپلاس و آريزو ٦ GT كه البته اين آخرى ديروز در نمايشگاه اصفهان  از آن رونمايى شد. خودروهايى كه با استقبال فراوانى از سوى مردم روبرو شده است.

.با نگاه به خيابان ها و تردد پرتعداد محصولات اين برند نيز مى توان به موفقيت نسبى اين خودروساز پى برد. درواقع با نگاه به آمار فروش تيگو٨ پرو و پرو مكس مى توان آن را پرفروشترين خودروى پرميوم بازار دانست.
اما همانطور كه در ايتدا گفته شد، فونيكس در اصفهان در كنار نمايش كراس اورهاى نسبتاً جمع و جور FX، تيگو ٧ پرو، تيگو ٨ پرو مكس و تيگو ٨ +e از نسخه آريزو ٦ GT هم رونمايى كرد

.

يك سدان سايز متوسط با چهره و عملكردى اسپرت كه در نمايشگاه اصفهان توجه بازديدكنندگان را بخود جلب نمودهاست.
آريزو ٦ GT مجهز به يك موتور ١.٦ ليترى توربو است كه ١٩٧ اسب بخار قدرت و ٢٩٠ نيوتن متر گشتاور دارد. شتاب صفر تا صد اين خودرو نيز زير ٧ ثانيه ثبت شده تا عنوان سريعترين سدان مونتاژى كشور را به خود اختصاص دهد.

اين خودرو به عنوان فيس ليفت آريزو ٦ پرو، سرشار از تجهيزات و امكانات رفاهى است و چهره اش اسپرت تر و جذاب تر از نسخه پرو شده است.
زمان عرضه و قيمت آن هنوز اعلام نشده است اما پيش بينى مى شود چيزى در حدود ١.٥ ميليارد قيمت بخورد.

 

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=15578
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه